Новини з 1996 року

Не комп'ютерні класи. У Кременчуці фірма з постачання дров робитиме взимку вікна в школі

Валерія Макряшина 12 грудня 2019 09:10 1243 0

У той час, коли в школах нашого міста катастрофічно не вистачає коштів на комп'ютерне обладнання, у нас переробляють більш-менш нормальний паркан і все це наприкінці року.  

Сьогодні, 11 грудня, керівництво Кременчуцького ліцею №25, який розташований на вулиці Гвардійській,16, якраз навпроти дитячого садка №33, підписало договір, яким замовило розробку проєктно-кошторисної документації з відновлення елементів благоустрою.

 

 

Якщо говорити простішою мовою, то майже за 61 тисячу гривень вони замовили проєкт з будівництва частини нового паркану навколо навчального закладу. Розроблятиме проєкт колишній головний архітектор Кременчука, а тепер просто приватний підприємець - Віктор Труш. 

 

 

Не відстає, так скажімо, від колег і керівництво школи на правобережжі Кременчука - дирекція ліцею №6. На сайті Prozorro 10 грудня було оприлюднено інформацію про замовлення ремонту вікон у навчальному закладі вартістю 430 тисяч 432 гривні. Виконуватиме роботи фірма ТОВ "Європа-Буд проект".

Дуже дивний вибір сезону, коли треба розпочинати міняти вікна в школі посеред навчального року та ще й тягнути за це додаткові кошти з міського бюджету, при тому, що їх катастрофічно не вистачає.

Сумнівна й сама фірма, яка ці роботи виконуватиме, втім вона в Кременчуці відома. По-перше, статутний капітал цього ТОВ - лише 500 гривень.

По-друге, вражає різноманітність її видів діяльності, яка "харчується" переважно коштами з нашого міського бюджету. Дане ТОВ не тільки віконні рами замінює, воно займається торгівлею деревини (до речі, замовником у нього було КП "Кременчукводоканал»), будівництвом і виробництвом м'яса!

Втім цим фактом, напевно, вже нікого не здивуєш, бо в Кременчуці більшість фірм, які переважно в ТОПі мерії, займаються всім і зразу ...

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 251 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 659 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1141 0