Новини з 1996 року

Не хочуть. Кременчужани відреагували на пропозицію перенести Леніна в парк «Миру»

Олександр Курилов 02 березня 2016 15:05 923 0

Мешканці міста не підтримують ідеї міських чиновників щодо створення у парку Миру алеї тоталітаризму, на яку мали б поставити пам’ятник Леніну, знятий раніше з площі Перемоги, та інші символи.

Про це повідомляють дописувачі соціальних мереж, серед яких жоден не сказав, що ця думка слушна. Натомість усі запитують: для чого цей пам’ятник у парку Миру потрібен?

Одночасно самі мешканці міста розпочали збір підписів під петицією до міської влади з проханням не перетворювати парк Миру на кладовище леніних та інших радянських символів.

«Прошу не створювати у парку Миру алеєю тоталітаризму з леніниними  та іншими символами СРСР, як пропонує новообраний директор Добрунов. Не треба перетворювати парк на кладовище леніних та інших радянських символів. Якщо є бажання створити музей (алею, парк) тоталітаризму, то створіть десь за містом, де він нікому не заважатиме, щоб спеціально туди їздили бажаючі комуністи і туристи», - говорить мешканець Кременчука Роман Копил.

Як відомо, інформацію про можливість створення музею тоталітаризму у Кременчуці в парку Миру й перевезення в цей парк пам’ятника Леніну оприлюднив учора міський голова Малецький.

На його думку, також у цей парк можна буде перенести серп і молот, який мають зняти з пам’ятника 400-річчя Кременчука, що на площі Перемоги. Також у парк Миру можна буде перенести скульптуру Федора Котлова, яку мають прибрати від Палацу культури ПАТ «КВБЗ».

 

Теги: Памятник Леніну у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2522 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2982 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3423 0