Нацгвардійці з Кременчука завоювали головний кубок на Чемпіонаті військово-спортивного багатоборства

Людмила Скачко 25 липня 2021 10:45 235 0

Нещодавно на Львівщині відбувся Чемпіонат Національної гвардії з військово-спортивного багатоборства.

Усього на Чемпіонаті брали участь 17 команд з всієї України, серед наших у команді Центрального оперативного територіального об'єднання були військові з кременчуцької частини 3059.

4 дні поспіль наші нацгвардійці боролись за перехідний кубок і статус чемпіона.

Наші спортсмени змагались в забігу на 100 м, плаванні, підтягуванні, подоланні смуги перешкод, біг на 3 000 м та стрільбі. Й хлопцям вдалося вибороти 1 місце.

Команду представляли: начальник фізичної підготовки й спорту військової частини 3059 лейтенант Дмитро Капінус, він також зайняв 2 місце серед всіх учасників змагань зі стрільби з автомата (вправа АК 1) та інструктор з фізичної підготовки й спорту старший сержант Юрій Шкіря, який зайняв 2 місце у змаганнях серед військовослужбовців 4 групи.

Фото - зі сторінки Дмитра Капінуса у Facebook.