Новини з 1996 року

Наша стабільність: кременчужанам вкотре не радять заходити в Дніпро

Валерія Макряшина 26 червня 2020 12:00 783 0

Якість води в Дніпрі, в районі центрального пляжу, біля "Ахтамару" і "Арарату", не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. І таке вже, напевно, традиційне щорічне повідомлення було оприлюднене на сайті виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

За інформацією завідувача Кременчуцького міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Андрія Полякова, в межах моніторингового спостереження проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб якості води відкритих водойм в місцях масового відпочинку мешканців міста.

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від 22 червня, показники мікробіологічної забрудненості води річкової (у Дніпрі) пляжу «Центральний» не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») становить 13 000 та наприкінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 21 000 (при нормативному показнику не більше 10 000).


Індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

З метою недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань під час відпочинку, лікарі радять здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро), а також закликають не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2540 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3004 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3444 0