Новини з 1996 року

Наші бізнес-клани і бізнес-партії. У Кременчуці – війна депутатів і чиновників на самознищення

Олександр Курилов 22 квітня 2021 11:00 466 0

У Кременчуці за останні три місяці – вже друга велика війна чиновників і депутатів між собою, в якій обидві сторони використовують «обливання» одне одного помиями.

А першого разу, ще місяць тому, всі вони боролися між собою в Полтавській обласній раді.

Однак тоді, а мова про наступ партії «За майбах», у якій заступники мера Кременчука воювали з обласною партією «Довіра», нічого не вийшло.  

Про те, що все змінюється і нині в області нова бізнес-війна, сьогодні повідомляють ЗМІ.

Новий конфлікт серед місцевих чиновників триває навколо посад керівників Кременчуцької районної ради та Кременчуцької районної адміністрації.

Причина конфлікту - в районній адміністрації сьогодні правлять "слуги".

Але в районній раді правлять представники олігархічної партії «За майбах», яка на Полтавщині підпорядкована нардепу Шаповалову та меру Кременчука Малецькому.

У підсумку в місцевих ЗМІ ми бачимо тільки одне - місцеві чиновники виливають одне одному на голову друковані відра помиїв.

Тож в одному ЗМІ читаємо, що нового керівника Кременчуцького району на прізвище Лєднік звинувачують у спланованих пожежах у Кременчуцькому районі й у лобіюванні інтересів олігарха Жеваго.

Однак у повідомленні не уточнюється, як саме цей чоловік організовував пожежі на теренах нового Кременчуцького району – сам чи разом зі своїм заступником?

Натомість уже в конкурентів - у місцевому ЗМІ олігарха Жеваго читаємо, що нові депутати Кременчуцької районної ради об’єднуються проти її керівника Антона Самаркіна, який є кандидатурою Шаповалова, і вимагають від того змінити регламент районної ради, який взагалі нікому з виборців не цікавий.

Однак зміни в регламенті потрібні самим депутатам – нинішній голова Кременчуцької районної ради Антон Самаркін уже і так більш ніж пів року керує райрадою й зрозуміло, що на часі нова ротація.

Тим більше, що ці районні депутати, як і представники районної адміністрації, ніякими конкретними справами не займаються взагалі, бо в них для такого немає ні коштів, ні повноважень.

Тож чекаємо продовження чиновницького обливання одне одного помиями в ЗМІ і маємо сказати, що це в них добре виходить. Мабуть, найкраще за всіх їхніх попередників.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 678 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1070 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1015 0