Новини з 1996 року

Нарешті у Кеременчуці заборонили продаж алкоголю в нічний час

Людмила Скачко 24 квітня 2019 15:30 531 0

Сьогодні, 24 квітня,  на 36 сесії міської ради Кременчука, вкотре депутати розглянули питання про заборону продажу алкоголю з 22:00 ночі до 8:00 ранку.

Проект "Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території м. Кременчука" пройшов стадію розробки.

Це питання є доволі резонансним, яке вже обговорювалося неодноразово. Раніше на сесії міської ради прийняли рішення про заборону торгівлі алкоголем у нічний час, але потім його скасували.

Кременчужани виступали за прийняття цього рішення, адже вони сподіваються, що нічні посиденьки на лавках під під`їздами їхніх будинків припиняться. Але не варто забувати, що існують так звані "генделики", які у наш час не втрачають попит і мають своїх постійних клієнтів, чисельність яких також може зрости. 

А от підприємці проти відповідного проекту рішення. Один з підприємців, а саме Максим Басай нагадав про так званий "сухий закон", який вводився в інших країнах.

 "Чи стала після цього нація здоровішою? Чи зменшилося сімейне насилля?", - запитав у депутатів підприємець. 

Отже, міська рада вирішила підтримати та направити звернення депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської області до Полтавської обласної державної адміністрації, Прем’єр-міністра України та Державної фіскальної служби України щодо необхідності внесення змін до нормативно-правових актів, які регламентують порядок видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями на розлив.

Також, контроль за виконанням цього рішення вирішили покласти на першого заступника міського голови Пелипенка В.М. та постійну депутатську комісію з питань  промисловості, будівництва, підприємницької  діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2615 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3076 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3518 0