Новини з 1996 року

Нардеп Шаповалов принесе до нас коронавірус? За кілька метрів від нього сидів хворий депутат

Артем Кузьменко 18 березня 2020 16:10 3281 0

Сьогодні, 18 березня, Міністерство охорони здоров’я повідомило, що в Україні офіційно за добу вдвічі збільшилася кількість випадків захворювання на коронавірус. Якщо ще вчора за результатами аналізів інфікованих було 7, то тепер їх 14. Серед хворих - і народний депутат Сергій Шахов, який входить до групи “Довіра”.

У сесійній залі Верховної Ради ця група сидить разом із групою “За майбутнє”, в яку входить народний депутат із Кременчука, відомий своїм кнопкодавством, Юрій Шаповалов. Якщо подивитися на схему розміщення депутатських фракцій і груп на сайті Верховної Ради, то можна побачити, де чиє місце під час засідань.

І що виходить? Що лише за кілька сидінь від Сергія Шахова сидить наш кременчуцький депутат Шаповалов, тож він і взагалі всі сусіди, якщо робити все на совість, повинні самоізолюватися на власних дачах, віллах або навіть островах, які, як відомо, в наших депутатів є на Сейшелах або десь іще.

Тепер залишається сподіватися, що Юрій Шаповалов два тижні десь перечекає під пильним наглядом лікарів, а не вирішить приїхати до власної приймальні в Кременчуці, щоб поспілкуватися з містянами.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0