Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Нардеп Олексій Мовчан поїхав з колегами в зону ООС... поїв та зробив селфі в касці. Обурення в мережі

Валерія Макряшина 22 жовтня 2020 12:00 1244 0

Він поїв і він у касці. Це в принципі все, що кременчужани повинні знати про поїздку народного депутата від Горішніх Плавнів та Молодіжного, "племінника свого дядька" — Олексія Мовчана на Донбас.

Молодий і не дуже далекоглядний, але амбітний Олексій Мовчан разом зі своїми колегами по партії "Слуга народу" поїхали на Донбас з дводенним візитом. І хоч користувачі соцмереж, а також політичні опоненти партії завважали поїздку напередодні виборів так званою агітацією, краще б її не було. Бо ця агітація, якщо це вона, зробила тільки гірше і знову виставила "слуг" клоунами. 

Політтехнолог Тарас Березовець показав скріншот зі сторінки Facebook депутата Олексія Мовчана. Нардеп сфотографувався у камуфляжі на тлі військової техніки й написав: «Я поїв і в касці. Всі деталі поїздки після повернення».

Щоправда, сам допис Олексій Мовчан уже видалив. Не далекоглядний же...

Реакція громадян і політичних опоненів партії у коментарях під постами із селфі, які депутати вже встигли зробити на фронті, не забарилася: хтось обурювався, мовляв, за чий кошт народні обранці поїхали на Схід і за чий кошт та навіщо їм видали (!!!) підписану військову форму. 

"Поїздка проходить за планом: 1. селфі в поїзді, 2. поїдання сухпайка, 3. селфі в броніку і шоломі, 4. поїдання солдатського обіду, 5. селфі з автоматом....." - написала Людмила Тушевська. 

"А якого *** милого каску і бронік натягнув?! Там же ж тиша!"  - підтримала жінку інша користувачка Оксана Білик. 

"Це яке приниження наших військових. Понатягували броніки, там же тиша, перемир'я. Піар клоунів", - прокоментував селфі нардепа Владислав Проноза. 

У коментарях писали різне, більшість громадян не оцінили ні селфі нашого нардепа в касці, ні поїздку "слуг" на Донбас взагалі, назвавши це самопіаром, цирком.

З цим погодилися й ті, хто по суті "зустрічав" нардепів на Сході. 

"Про зелених на фронті! День видався в них цікавий. В деяких підрозділах напхали правди по самі гланди. Обранці трохи припухли, сидять, переосмислюють. В деякі не пустили, мовляв, небезпечно! Чому приперлись? Напевно, щоб обіс*атись. Це вони вже виконали..." - написав на власній сторінці в мережі Facebook менеджер благодійного фонду допомоги армії "Повернись живим", колишній військовий Андрій Римарук.

І додав, що ця поїздка мала дві мети, одна з яких - "лайтово прощупати ставлення війська до зливу окупованих територій".

Причин для поїздки може бути багато, звісно, всі вони можуть бути різними. Але! Потрібно перш за все мати здоровий глузд, адже та атмосфера, яка панує на Сході нашої країни, не повинна викликати в наших народних обранців бажання зробити круте селфі в касці та поїсти...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 835 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1524 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1524 0