Новини з 1996 року

Наглості немає меж: за бюджетні кошти депутатам ОДА дарують годинники зі стразами

Ксенія Омельченко 20 червня 2018 11:38 1705 0

Як повідомляє "Панорама Полтавщини",  18 червня на апаратній нараді в Полтавській ОДА вітали двох іменинників.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький вручив букет троянд своєму колезі – заступнику голови облдержадміністрації Романові Товстому, якому вчора виповнилося 39 років. А голова Полтавської облради Олександр Біленький у неофіційній обстановці від себе особисто, крім сердечних привітань, вручив імениннику – депутату облради, оригінальний подарунок – тролейбусну «тримачку» з дарчим написом: «Тримайтеся за Товстого». Правда, чи знадобиться «тримачка» імениннику, який, подейкують, уже не користується тролейбусами, наразі не відомо. Але Роман Товстий не приховував свого задоволення подарунком. Про що сповістив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Іншим іменинником, який пішов з апаратної наради з подарунками, був депутат Полтавської облради, член фракції Радикальної партії Олега Ляшка Руслан Рогов. Ювіляр, якому 8 червня виповнилося 50 років, отримав з рук Андрія Пісоцького Почесну грамоту Полтавської облради та іменний годинник.

Чиновнику – тролейбусну «тримачку», депутату – швейцарський годинник

Останній подарунок, добротно упакований у завелику для «простих» годинників коробку, схоже, зацікавив присутніх. Як виявилося, Руслан Рогов став одним з небагатьох щасливчиків, якому подарували швейцарський годинник бренду HAAS&CIE, інкрустований кристалами Swarowski.
  

Це саме один з тих годинників, партію яких керівники Полтавської облради торік закупили за 100 тисяч гривень.

Тоді ця закупівля викликала неоднозначне ставлення полтавців, які, дізнавшись про швейцарські годинники, відверто висловлювалися в соцмережах на адресу тих, хто вирішив таким чином витратити гроші платників податків.

Цікаво, що зовсім нещодавно в облраді нагороджували «простими» годинниками вітчизняного виробництва.

Руслан Рогов у розмові з кореспондентом «Панорами Полтавщини» не приховував свого задоволення тим, що його з нагоди піввікового ювілею нагородили годинником. І не лише люб’язно продемонстрував подарунок, але й у присутності журналіста приміряв його на свою руку. Спочатку побоювався, що ремінець може бути коротким, але все виявилося гаразд.

 


Депутат розповів, що він уже далеко не перший, кому вручають швейцарські годинники.

Список щасливчиків, які отримали швейцарські годинники з написом на циферблаті «Від голови Полтавської обласної ради», за його підрахунками, вже становить два десятки обранців.

Серед тих, кому вручили вартісні подарунки, наприклад, колишній голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко. Його, пригадав Р. Рогов, нагороджено з нагоди 60-річчя…

Коли й за скільки почали закуповувати швейцарські годинники?

Першу партію, до якої увійшли швейцарські годинники, становили дванадцять наручних кварцевих виробів HAAS&CIE, Полтавська облрада придбала у 2016 році. Тоді на швейцарські годинники з обласного бюджету витратили 49 920 гривень. 

Торік закупили ще 24 годинники цього популярного бренду на суму 99 840 гривень: 16 чоловічих та 8 жіночих, перші 12 з яких були закуплені з економією аж у 30 гривень.

Причому на циферблаті кожного годинника є напис: «Від голови Полтавської обласної ради». О. Біленький, коментуючи доцільність закупівлі вартісних годинників у той час, коли в бюджеті області часто-густо не знаходять грошей на першочергові потреби, розповів журналістам, що швейцарські годинники HAAS&CIE – це додаток до Почесної грамоти облради. І підтвердив, що облрада з бюджету витратила на цю покупку практично 100 тис. грн.

Тож вартість кожного годинника, за його підрахунками, становить 4160 грн.

Нагородження годинниками стало традиційною церемонією в Полтавській облраді.

Лише на неповними даними, протягом 2016-2017 років годинники з рук голови облради отримали 37 полтавців. Переважно - депутати облради, керівники обласного і районного рівнів, відомі полтавці тощо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 639 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 836 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1196 0