Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

На прийомі у Президента побували й кременчуцькі учні. ФОТО

Альбіна Козлова 21 грудня 2018 12:40 666 0

Талановитих школярів запросили на прийом до Маріїнського палацу. Прийом відбувся 19 грудня в Маріїнському палаці міста Києва. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА. 

Серед талановитих дітей Полтавщини на прийомі в подружжя Порошенків з нагоди Дня Святого Миколая побували учні Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступеня при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка - Мельник Софія та Деньга Назарій, а також капітан команди робототехніків «PRIME ROBOTICS» Михайло Сірий, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 Горішньоплавнівської міської ради.

У рамках заходу відбувся обмін досвідом, презентація робіт та досягнень учасників, проведено знайомство з потенційними спонсорами та меценатами. Крім того, всі запрошені діти є призерами та переможцями Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, змагань, фестивалів.

«Дуже важливо, що ви збираєтеся рухати країну вперед. Без цієї впевненості, без цих намагань – нічого не буде. Дуже важливо, що ви вірите у власну перемогу», - підкреслив Президент.

Він додав, що юні розробники ще в шкільному віці намагаються отримати патенти на свої винаходи для захисту своєї інтелектуальної власності, бо впевнені, що ці винаходи будуть працювати.

Марина Порошенко зазначила, що саме молоде талановите покоління українців буде продовжувати створювати незалежну європейську українську державу.

Перша леді додала: «Ви дійсно дуже розумні й дуже талановиті. Ви маєте безліч цікавих і прогресивних ідей і це надихає на віру в щасливе майбутнє нашої країни».

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 1 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 927 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1635 0