Новини з 1996 року

На Полтавщині представили "Жіночий батальйон": 120 прекрасних жінок вчилися стріляти з автоматів. ФОТО

Валерія Макряшина 21 травня 2019 11:22 729 0

Військовий вишкіл пройшов на навчальному полігоні 179-го навчально-тренувального центру зв’язку Збройних Сил України за участю студентів Полтавських вишів, членів військово-спортивних клубів та волонтерських об’єднань міста. 

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

 

 

Організатором військово-патріотичного заходу «Жіночий батальйон» уже п’ятий рік поспіль виступило керівництво Полтавського обласного військового комісаріату та командування військових частин гарнізону.

Протягом двох днів під керівництвом досвідчених інструкторів учасниці оволодівали навичками першої домедичної, снайперської, інженерної та десантно-штурмової підготовки. Практичну складову також доповнили заняття з вивчення новітніх засобів зв’язку, матеріальної частини БРДМ та виконання тактичної вправи «дії підрозділу в обороні та атаці».

До плану зборів увійшла й практична стрільба учасниць з автомата АКМ-74. Вправу з вогневої підготовки виконали також і випускники полтавських шкіл за підсумками вивчення предмета «Захист Вітчизни».

 

 

На думку учасниць, проект дає змогу всім бажаючим оволодіти основними навичками військової справи, щоб у разі потреби стати на захист держави.

 

 

Як зазначив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом підполковник Едуард Бородай, кількість учасниць «Жіночого батальйону» постійно зростає. Лише нинішній захід зібрав близько 120 жінок. Загалом військовий вишкіл за п’ять років існування проекту пройшли близько 500 осіб.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 639 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 836 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1196 0