Новини з 1996 року

На Полтавщині поліція виявила у депутата районної ради паспорт громадянина Росії. ВІДЕО

Андрій Рубан 19 липня 2016 12:18 1008 0

На Полтавщині поліція виявила у депутата районної ради паспорт громадянина Росії, виданий в окупованому Криму.

У ході перевірки по справі підкупу голосів правоохоронці встановили, що депутат від ВО “Батьківщина” у Лохвицькому районі має паспорт громадянина Росії.

На сайті головного управління Національної поліції повідомляється про порушення виборчого законодавства на даному окрузі. За цим фактом 17 липня було порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 160 ККУ (Підкуп виборця, учасника референдуму).
У ході перевірки правоохоронці виявили, що в одного з фігурантів, який є діючим депутатом районної ради, є 2 паспорти, один з яких - паспорт громадянина Російської Федерації.

Натомість присутній народний депутат, призвіще якого поліція не публікувала, перешкоджав правоохоронцям та забрав російський паспорт. Відтак поліція звертатиметься до Генеральної Прокуратури із заявою про неправомірні дії народного депутата.
Натомість радник міністра внутрішніх справ не був таким таємничим і оприлюднив на своїй сторінці відео, прізвища фігурантів і навіть копію документа.

“Депутати місцевих рад від “Батьківщини” готуються до приходу Путіна в Україну?” - написав на своїй сторінці у Фесбуці Антон Геращенко
Також він додав, що на відео зафіксовано факт пропозиції Лохвицьким керівником відділення партії Юлії Тимошенко – “Батьківщина” В. Демчуком матеріальної вигоди виборцям у разі, якщо вони проголосують за кандидата від цієї партії Руслана Богдана.
За голос пропонували недорого – від 200 до 500 гривень, залежності від статусу виборця.

Як осіб, які допомагають організовувати підкуп, були названі прізвища депутата Лохвицького райради Чорного П. В. і Гресь О. В.
Відео з виступом Лохвицького фюрера “Батьківщини” В. Демчука з пропозицією віддавати свої голоси (не безкоштовно, звичайно).

Паспорт громадянина Російської Федерації на ім’я депутата Лохвицької районної ради від “Батьківщини” Петра Чорного виданий на території тимчасово окупованої Автономної республіки Крим у 2015 році.

 

 

 

Теги: підкуп виборцівКорупціяПригоди

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2788 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3258 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3703 0