Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

На Полтавщині коронавірус підозрюють у дитини, якій рік і два місяці. Але “контактних” не встановили

Артем Кузьменко 01 квітня 2020 13:50 422 0

Незрозуміло, чому. Одна справа — коли доросла людина ходить по різноманітних місцях у справах і в неї насправді коло контактних осіб може бути величезним. Інша — це маленька дитина, в якої “контактні” - найчастіше родичі.

Сьогодні, 1 квітня, в Полтаві відбувся щоденний брифінг щодо ситуації з коронавірусом на території Полтавської області. Виступав голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, який повідомив про ситуацію станом на сьогодні.

Почав, звісно ж, із ситуації на загальнодержавному рівні: 669 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, 17 із яких — летальні. 10 людей одужали. За добу зафіксували 120 нових випадків.

Що стосується конкретно Полтавщини, то обидва підтверджені випадки — в Кременчуці: 68-річна жінка і її донька. Остання зараз знаходиться на самоізоляції, а наші медики вирішують питання щодо поміщення її в лікарню.

Під підозрою на території Полтавщини зараз 13 людей, в тому числі й дитина, якій усього 1 рік і 2 місяці. Попередньо в неї позитивний експрес-тест, тож чекаємо висновку ПЛР. Було трохи дивно чути від голови ОДА про те, що контактне коло осіб досі встановлюють.

Трохи згодом Олег Синєгубов сказав, що інфекція мігрує по нашій області. Тобто не виключено, що насправді тих, хто захворів на коронавірус, — більше. Але є й ті, хто вже переборов хворобу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 834 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1523 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1523 0