Новини з 1996 року

На Полтавщині чоловік присвоїв чималу суму коштів, виділену на будівництво спортмайданчика

Іона Харченко 07 червня 2019 13:10 430 0

Прокуратура Полтавської області повідомила про підозру директору товариства, який незаконно заволодів понад 800 000 гривень бюджетних коштів, виділених на будівництво спортивного майданчика.

У 2018 році між Хорольською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю було укладено договір підряду щодо будівництва футбольного майданчика зі штучним покриттям у Хоролі та договір придбання будівельних матеріалів на загальну суму понад 1,5 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Директор товариства, маючи злочинний умисел на заволодіння бюджетними коштами, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості стосовно фактично невиконаних робіт і невикористаних будівельних матеріалів на спорудження об’єкта.

Після цього службовець надав на підпис Хорольській міській раді складені й особисто підписані акти за типовою формою №КБ-2 про приймання виконаних будівельних робіт.

Хорольська міська рада, на підставі платіжних доручень, на розрахунковий рахунок товариства перерахувала бюджетні кошти у вигляді оплати будівельних робіт та матеріалів, які фактично виконаними та використаними на об’єкті будівництва відповідно не були, а також витрат, які підрядник під час виконання будівельних робіт не поніс, оскільки обсяги робіт в актах приймання були завищеними.

Згідно з висновком комплексної судової будівельно-технічної та економічної експертизи загальна вартість завищення виконаних підрядних робіт склала понад 800 тисяч гривень.

Прокуратура Полтавської області повідомила про підозру директору товариства у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 5 статті 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах) та частиною 1 статті 366 (службове підробленні шляхом внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) Кримінального кодексу України.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1197 0