Новини з 1996 року

На квіти й кущі гроші є, а на важливе немає? Кременчуцькі комунальники просять додатково 4 млн грн

Валерія Макряшина 22 квітня 2020 11:15 1214 0

Комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" пропонує внести зміни до власного проєкту Програми діяльності та розвитку на цей рік. КП потребує додаткового фінансування. 

Відповідно до документа, який оприлюднений на сайті мерії, комунальники просять виділити їм з міського бюжету, а точніше додати ще 4 млн 280,680 тис. грн.

Гроші, як зазначають у КП "Благоустрій Кременчука", необхідні, щоб розпочати роботи з будівництва меморіальної форми "ДНК пам’яті", який має увіковічнити пам’ять учасників російсько-української війни на центральній алеї парку "Ювілейний", які оцінили в 3 млн 804 тис. грн, та на придбання обладнання для дезінфекційної обробки об’єктів благоустрою (парків, скверів, зупинок громадського транспорту тощо), вартість якого складає 186 тис. 680 грн.

Крім того, для охоплення більшого обсягу об’єктів благоустрою заходами дезінфекції підприємству необхідно придбати 4 аерозольні генератори. 

"Таке обладнання дозволяє заповнювати парою (дезінфікуючим засобом) наданий обсяг, проникаючи в вентиляційні люки, тріщини, дрібні шпарини тощо. Вартість однієї одиниці становить 45 тис. 170 грн", - йдеться в документі. 

А також потрібно 6 акумуляторних обприскувачів.

90 тисяч гривень із цих коштів піде на дезінфекційну обробку об’єктів благоустрою та на дезінфікуючі засоби й додатковий спецодяг.

Зокрема на препарат для дезінфекції приміщень - БІОХЛОР на загальну суму 30 000 грн, дезінфікуючий засіб для гігієнічної обробки рук на загальну суму 10 000 грн, 80 комплектів засобів індивідуального захисту, 80 багаторазових респіраторів з вугільним фільтром та клапаном видиху тощо. 

Ще 200 тисяч гривень від загальної суми піде на придбання механізмів і обладнання, зокрема комплекту ножів.

І питання з цього всього лише одне - чому на квіти, в тому числі однорічні, кущі та дерева, в комунального підприємства "Благоустрій Кременчука" мільйони гривень знаходяться, а на заходи й засоби з дезинфекції - ні? Відповідь очевидна і нікому не сподобається. 

Раціональність - це не про Кременчук і тим більше не про нашу міську владу. 

 

Читайте також: Всім у Кременчуці буде "Пінк Перфекшен": комунальники купили на 2,5 млн дерев і кущів

 
 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2615 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3076 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3518 0