Новини з 1996 року

На День Конституції кременчужани малювали на воді, ходили у вишиванках і їли пряники. ФОТО

Едера Бедьо 28 червня 2016 15:15 1339 0

Сьогодні, 28 червня, в Україні вже 20 років поспіль відзначається День Конституції. Й, попри спеку, безліч кременчужан також не лишилися осторонь, а вирішили приєднатися до святкування. Цього разу всі основні заходи проходили у сквері ім. Бабаєва. 

Ще задовго до святкування уздовж вул. Соборної (кол. Леніна) розклали намети, з яких торгували всім, що тільки може побажати душа. Вишиванки, мед, свічки, шкатулки, джинсові сумки, патріотичні теплі жилети, іменні ложки та виделки, ляльки-мотанки, мило і багато іншого - все це можна було знайти і придбати від 10 грн. до 1300 грн.

Дітей зацікавили тим, що пропонували малювати крейдою на асфальті або ж на своєму обличчі залишити певний малюнок. Окрім цього, було кілька дівчат, які пропонували мехенді - розпис хною на тілі, що поширено у країнах Сходу. 

З двох боків фонтана стояли по дві живі фігури, які були уособленням персонажів гоголівських історій. А біля самого водограю ходив великий козак, з яким усі фотографувалися. Світлини кременчужани також робили й на фоні великих двох полотен-стрічок жовтого та синього кольорів, які лежали на траві.

Тим же, кого цікавить ручна праця, пропонували взяти участь у майстер-класі з малювання на воді чи спробувати себе в ролі гончара.

Спершу сквер був досить порожнім, однак уже через півгодини зібралося безліч людей у вишиванках, а жінки прикрашали своє волосся вінками чи стрічками. 

Детальніше про це читайте на сторінках нового номера інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс". 

 

 

 

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаСвята

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2468 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2932 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3372 0