Новини з 1996 року

МОЗ оновило перелік країн "червоної" та "зеленої" зон. До уваги тим, хто наразі в Польщі!

Валерія Макряшина 11 серпня 2020 16:00 904 0

Міністерство охорони здоров’я оновило перелік країн за рівнем поширення коронавірусної інфекції. У «червоній» зоні підвищеної загрози опинилися Польща, Нідерланди та Греція, які раніше були віднесені до «зеленої зони».

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Так, “червоний список” охоплює 105 країн.

До переліку країн «червоної» зони, зокрема, входять Панама, Бразилія, Бахрейн, Ізраїль, Сполучені Штати Америки, Чорногорія, Оман, Вірменія, Молдова, Казахстан, Румунія, Іспанія, Албанія, Азербайджан, Нідерланди, Франція, Данія, Польща, Німеччина, Греція, Естонія, Китай та десятки інших країн.

До списку держав «зеленої» зони увійшли: Швеція, Узбекистан, Португалія, Австралія, Швейцарія, Хорватія, Білорусь, Австрія, Туреччина, Канада, Велика Британія, Сейшельські острови, Словенія, Литва, Словаччина, Італія, Єгипет, Грузія, Латвія, Фінляндія, Угорщина, Республіка Корея, Таїланд та інші.

 


Повний список країн можна подивитись тут.


 

Нагадаємо,  з 1 серпня в Україні почали використовувати європейську систему поділу країн за двома показниками – приросту нових хворих на COVID-19 і загального відсотка хворих на COVID-19.

Відповідно до цих показників формуються «червоний» і «зелений» списки.

Громадянин країни з “червоної” зони має мати страховий поліс, який покриє витрати на лікування COVID-19, і негативний ПЛР-тест, у разі відсутності якого іноземець має піти на самоізоляцію або обсервацію.

Туристам з країн “зеленої” зони достатньо мати лише поліс медичного страхування. По прибуттю з країн “червоної зони” необхідно проходити обсервацію або здавати тести на COVID-19.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 676 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1069 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1014 0