Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Море доларів і євро при невеликій зарплаті. Що нажив собі депутат міськради Олександр Головач?

Валерія Макряшина 23 березня 2020 14:20 1144 0

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Головач оприлюднив свою декларацію за 2019 рік. Відповідно до неї, минулий рік для депутата був досить вдалим.

Як відомо, депутат Олександр Головач у графі "Сім'я" вказав дружину Наталію і двох дітей - Володимира і Владислава. Але всі вони з 2009 року безоплатно живуть у чужій квартирі, площею 74,7 м кв., яка записана на Марію Волік.

Сама ж родина Головача має у власності три земельні ділянки.

Дві в Кременчуці, площею 802 м кв. та в селі Антонівка Варвинського району Чернігівської області, площею 20 000 м кв., яка, до речі, була придбана у 2018 році, належить безпосередньо Олександру Головачу. Третя, також площею 20 тисяч кв. м, яка також знаходиться в селі Антонівка, записана на його дружину.  

На сесії Кременчуцької міської ради пан Головач їздить на автомобілі, який був придбаний у 2013 році його родичкою - Ганною Головач. Це Volkswagen Transporter 2006 року випуску. 

Корпоративних прав і цинних паперів родина не має. Але невелика фінансова подушка в родині депутата є (не без підтримки одного з діючих віцемерів Кременчука). 

Так, працюючи в компанії "Алькорцентр", Олександр Головач отримав за минулий рік 29 тисяч 562 гривні. Варто зазначити, що ця фірма неодноразово потрапляла в поле зору місцевих активістів. І не просто так, бо зареєстрована вона на дружину першого віцемера Володимира Пелипенка - Марину Пелипенко. Вона є кінцевим бенефіціаром ТОВ "Алькорцентр". 

Повернемося до депутата. З декларації відомо, що він минулого року отримував допомогу з міськрайонного центру зайнятості в сумі 18 тисяч 213 гривень. Його дружина також отримала трохи соцвиплат - 10 тисяч 320 гривень.

Дивно, як при такій заробітній платі, перебуваючи на біржі й маючи двох неповнолітніх дітей, родина Олександра Головача примудряється заощаджувати. Тобто як у них це виходить - повна загадка. 

Готівкою родина депутата зберігає 80 тисяч доларів США, 107 тисяч гривень і 10 тисяч євро. 

Відомо також, що Олександр Головач застрахував своє життя у ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя", заплативши при цьому 6789 грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 782 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1470 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1477 0