Новини з 1996 року

Мешканці села на Полтавщині самі збирають кошти на ремонт дороги. Нічого не нагадує? ФОТО

Артем Кузьменко 04 травня 2020 13:15 670 0

Скоро мешканці і нашого міста почнуть збирати гроші на те, що мають робити міська влада і комунальні підприємства.

Жителі села Остап’є Великобагачанського району та ті, хто хоче їм допомогти, почали самостійно займатися проблемами своїх автодоріг. Про це повідомляє видання “ЗМІСТ”.

Люди збирають ресурси і сили на те, щоб відремонтувати проблемні ділянки дороги, яка з’єднує їхній населений пункт із трасою “Київ-Харків”. Один із ініціаторів Андрій Бухало каже, що мешканці взялися за ту дорогу, яка є більш-менш придатною для проїзду. Тобто що стосується інших доріг, то там роботи — непочатий край.

Андрій каже, що грошей на повний ремонт дороги в жителів села немає, тому зроблять лише те, що є найбільш пріоритетним. Невідомо, чи виділялись якісь кошти з сільської ради, адже вона не звітує перед своїми мешканцями.

На прохання ініціаторів ремонту вже відгукнулася одна з дорожньо-будівельних компаній, яка допомогла будматеріалами. Також Андрій розповів, яку допомогу надали інші небайдужі люди: “Є трактор з ковшем, є десяток хлопців і трішки нам допомогли місцеві мешканці з пальним”.

Якщо порівнювати з Кременчуком, то в голову одразу приходить те, як нашому місту спонсори дарують апарати штучної вентиляції легень, які міська влада радо приймає. Як мережі супермаркетів самі витрачають гроші на те, щоб зробити пакунок соцдопомоги з продуктами харчування, а все, що залишається представникам міської влади, — це розвести їх по квартирах і будинках. Не забувають ті самі представники і відзвітувати про свої “титанічні” зусилля.

 

Читайте також: Не вистачило реклами? Як сьогодні кременчуцькі чиновники піаряться на пандемії коронавірусу

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 678 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1070 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1015 0