Новини з 1996 року

Мешканці Раківки влітку знову сидітимуть без гарячої води

Іона Харченко 25 березня 2019 12:05 657 0

Сьогодні, 25 березня, на засіданні робочої групи щодо будівництва комунальних теплогенеруючих потужностей з’ясувалося, що підприємство «Теплоенерго» вже уклало договір про розробку проектів технічної документації та проведення комплексної експертизи. Період виконання цього договору – до кінця березня.

Без договору не можна оголосити тендер. Звісно, є попередні розробки. «Теплоенерго» навіть підготувало тендерну документацію, але оголосити тендер поки що не можуть. Крім того, є попередній кошторис, але це ще не є документом. Попередня сума кошторису - 12 мільйонів євро.

До кінця цього тижня, тобто до 29 березня вже має бути готова експертиза, а також відкоригований проект. Щодо терміну оголошення тендера, то це мають зробити до 5 квітня. Після експертних висновків перевірять усю тендерну документацію. І тільки потім буде проведено тендер. А до наступного опалювального сезону має розпочатися експлуатація нової мережі.

Крім того, на баланс комунального підприємства «Теплоенерго» мають передати теплові мережі від публічного акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод». Це може збільшити терміни реалізації всього проекту. Адже є певний порядок передачі на баланс «Теплоенерго» цих мереж, які будуть зразу ж виведені з експлуатації. Тому на засіданні робочої групи було запропоновано, щоб «Крюківський вагонобудівний завод» видав технічні умови на реконструкцію цих мереж, адже це прискорить увесь процес.

Влітку мають почати перенесення мереж від ТЕЦ Крюківського вагонобудівного заводу до мосту. Тож із цього часу й до закінчення проведення робіт мікрорайон Раківка залишиться без гарячої води. Адже технологічно буде неможливо подавати теплоносій для гарячого водопостачання на правому березі Кременчука (мікрорайон Раківка). Після введення в експлуатацію нової ділянки вуличної теплової мережі теплопостачання та гаряче водопостачання зможуть відновити.

Також на сьогодні є офіційне повідомлення від NEFCO, що уряд Данії, Міністерство закордонних справ узгодили надання грантових коштів на виконання робіт щодо ТЕО. Протягом березня буде проведено тендер і наступного тижня очікуються підсумки. Вже з квітня й до Нового року команда з Данії працюватиме в нашому місті, розробляючи ТЕО самої котельні.

На початку 2020 року влада Кременчука та датська сторона мають підписати угоду про фінансування будівництва. Також наступного року планується проводити будівельні роботи та закупляти обладнання.

А вже до 15 жовтня 2020 року на Раківці має початися експлуатація котельні.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1197 0