Новини з 1996 року

Меру Кременчука тільки особистого фотографа не вистачало: відповідне революційне розпорядження видано

Олександр Курилов 05 січня 2016 14:22 1507 0

Штатний фотограф комунальної газети "Вісник Кременчука" пан Дмитро Бабець з його "хижою" надкоштовною репортажною камерою за більш ніж 50 тис. гривень мера не влаштовує.

Надалі реформи у Кременчуці пришвидшаться. Міська влада перейматиметься виключно питаннями, що непокоять людей, а на наших чиновників уже не будуть складати корупційних протоколів.

Це міський голова Кременчука  Віталій Малецький оприлюднив спеціальне розпорядження з цього приводу. Зрозуміло, що у ньому ні про які реформи не йдеться, але все набагато прозаїчніше. Мова  щодо взяття на роботу персонального фотографа. Номер розпорядження 388-Р й підписане воно 31 грудня 2015 року увечері.

Персональний фотограф мера буде спеціалістом першої категорії прес-служби міського виконавчого комітету  й отримуватиме, як і всі співробітники міськвиконкому, оклад. Також новий співробітник, без якого життя у місті могло зупинитися, отримуватиме премію  та раз на рік - кошти на оздоровлення. У прес-службі мерії це буде четвертий працівник, якому повинні поставити окремий стіл і дати новий стілець, розповіли у міськвиконкомі.

У завданні нового співробітника – фіксація всіх рухів міського голови Кременчука, пошуки потрібного ракурсу й безліч інших питань, які стосуються показу кременчужанам мера міста.

Теги: Політика КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 805 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 945 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1299 0