Новини з 1996 року

Мер Малецький заставив в кредит весь асфальтовий завод, але вивів з застави машину для розмітки доріг

Олександр Курилов 03 липня 2020 15:44 668 0

Міський голова Віталій Малецький сьогодні на засіданні міськвиконкому займався бізнесом – міняв один предмет кредитної застави на інший для КП «ШРБУ».

Й це правильне рішення з назвою «Про затвердження проектів договорів» нашого шляхового ремонтно-будівельного управління, проект якого було оприлюднено ще в травні.

Зміст рішення ж такий. Міськвиконком виводить з-під кредитної застави за раніше отриманий багатомільйонний кредит обладнання КП «ШРБУ» - машину для розмітки доріг, асфальтовий коток та машину для різки швів.

Замість цього в кредитну заставу віддається увесь асфальтовий завод в комплекті, що на вулиці Бетонній, та рециклер, або регенератор асфальту.

Цікаве саме обговорення питання на засіданні міськвиконкому, під час якого чиновники розповідали, що ось вони гасять кредит за кошти бюджету й виводять обладнання комунального підприємства з-під банківської застави.

Загалом все це варто послухати і навіть повірити в сказане мером Малецький, якби не сам проект рішення того, що затверджено на засіданні міськвиконкому сьогодні.

Бо насправді все звелося до того, що ось частину обладнання, яке було у заставі, з неї вивели, але іншим таким же замінили.

Й результати цієї заміни можна було побачити вже сьогодні вранці – шляховики розмічали вулицю Чкалова саме машиною для розмітки доріг, яку було обміняно на асфальтовий завод.

Про що слід додати – це про долю цього кредиту, який у 2018 році в одному з фінансових підприємств взяли наші шляховики.

І в заставі цього величезного  кредиту не тільки великий асфальтовий завод, який було куплено за 13 мільйонів гривень податків жителів міста. В заставі також є приміщення, їх дуже багато й найбільші з них – двоповерхова велика будівля на вулиці Шевченка й триповерхова – на вулиці 1905 року.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 792 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 937 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1292 0