Новини з 1996 року

Мер Малецький відпочиває від кременчуцького снігу й нічого про Кременчук не знає. Це жах

Олександр Курилов 11 січня 2017 14:30 1257 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, який сьогодні перебуває у  надзвичайній  додатковій відпустці й повернеться додому з-за кордону пізно в неділю, не впізнає місто.

Причина – тут усе плаватиме й вода стоятиме на вулицях, бо каналізаційні люки опинилися під снігом. Натомість відреагувати меру міста  для  попередження аварійної ситуації не вдасться.

Це – несекретна переписка міського голови Кременчука з репортером «Програми плюс», під час якої останній марно випитував Віталія Малецького, куди саме його занесло після важкої триденної праці з керівництва комунальниками, що чистили сніг?

Варто додати, що міський голова таємниці свого перебування подалі від кременчужан не розкрив і не запитання: на якому він знаходиться континенті – у Європі чи іншому ( Африці, куди, можливо, поїхав грітися), – не відповів. 

Єдине, що зазначив міський голова, – він не покидає соціальних мереж – Фейсбуку та є присутнім у Вайбері.

Гірше, однак, що ніяка соціальна мережа не передасть Віталію Малецькому нинішньої погоди у місті, а камер спостереження у нас немає. Тож побачити великих глиб снігу, що нависають над будинками, й не менш великих буруль, які загрожують впасти на того, хто буде ходити під будинком, - меру не вдасться.

Зрозуміло, що в таких умовах, якщо у восьми  заступників мера  теж проблеми, добре було б, якби міський голова Кременчука нагадав комунальникам, що загрозливі міста, взагалі-то,  слід обгородити стрічками, аби люди пам’ятали про небезпеку.

Але як тут по Вайберу чи Фейсбуку розповісти  про сьогоднішню кількість загрозливих для пересування вулиць Кременчука?

Звідси й сподівання, що на небі  кременчуцькі  кадрові проблеми розуміють, і сніг та бурулі у своїх намірах впасти на голови людям якось уже почекають до понеділка. А вже у понеділок приїде міський голова Малецький, роздасть вказівки й далі вже комунальні журналісти, які отримують заробітну плату з особливих фондів, напишуть услід за репортажем «Як кременчужани перемогли снігопад» також  і репортаж «Як кременчужани перемогли бурулі».

Останнє, про що слід додати, – взагалі з цими перемогами, коли ми увесь час щось перемагаємо  - то калюжу, то купу сміття чи відсутність води у квартирі, здається, щось не все гаразд.  А от що саме – чи то ми себе втрачаємо на дрібницях, які без нарад вирішити ніяк  не можемо, чи навпаки – у репортера немає відповіді на це запитання.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 809 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 948 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1303 0