Новини з 1996 року

Мер Малецький відбив 6 млн.грн., з 12-ти у «Полтаваобленерго». Великий «футбол» грошима у Кременчуці

Олександр Курилов 06 лютого 2016 12:55 1283 0

Надалі у комунальних підприємств міста, й не тільки, можуть виникнути проблеми з електропостачанням. Втім дивуватися такому й запитувати: що сталося - не слід, бо у Кременчуці йде велика війна між мером Малецьким та ПАТ «Полтаваобленерго».

Сьогодні - новий етап їхньої суперечки за наші гроші, в якому міський голова Кременчука відбив в обласних енергетиків 6 мільйонів гривень.

У першому таймі цього «футболу» – навпаки, мер міста програв енергетикам 12 млн. грн.

Про те, що ситуація серйозна – війна в місті запалала не на жарт, міський голова повідомив особисто промерському виданню, яке редагує голова Крюківської адміністрації, що підписує свої повідомлення в Інтернеті як Дмитро Скандал.

Прецедент повідомлення – адміністрація КП «Кременчукводоканал» виграла  в ПАТ «Полтаваобленерго» 6 мільйонів гривень.

Такою є сума рахунка комунального підприємства до енергетиків за надання холодної води для підігріву з розрахунку лічильників – мова про гарячу воду у квартирах.

До того ж, якщо лічильників на центральних теплових пунктах не було – таке теж є, то «Кременчукводоканал» виставляв рахунок за воду у відповідності до діаметра труби.

Відомо, що суд цю суму енергетикам до сплати затвердив і в останніх немає іншого варіанту, як платити.

У свою чергу міський голова повідомив наближеному до себе виданню, що можуть бути неприємності й «не можна, аби через господарчі суперечки постраждали люди», - зазначив мер міста, який, однак, не уточнював, скільки громадян можуть від такого постраждати.

Про що слід додати – для репортера такий владно-енергетичний скандал є цікавим.

Тож можна відзначити, що перші шість мільйонів гривень, втрачені міським головою Кременчука за рахунок енергетичного скандалу, мер відбив.

Залишається ж інше питання – енергетики у першому «таймі нашого футболу» відмовилися від оренди й ремонтів внутрішньоквартальних теплових мереж.

І хто це має робити й наскільки такі зміни позначаться на гаманцях мешканців міста – про це наші чиновники поки що мовчать.

Теги: комунальне господарство кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2792 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3261 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3706 0