Новини з 1996 року

Мер Малецький сам гріє навколишнє повітря і подає приклад. Відповідь на петицію про тепло

Олександр Курилов 23 березня 2017 16:07 882 0

Кременчужани з найтеплішими і практично безвідмовними проханнями звертаються до міського голови Кременчука Віталія Малецького,  аби він припинив випробування людей  теплом і якось вплинув на спеку в квартирах. Причина – злощасні батареї опалення, які відтепер  у Кременчуці гріють повітря в квартирах  завжди – хоч у холод, хоч у теплу погоду.

Це остання петиція мешканців міста до мера Малецького, яку оприлюднено сьогодні.

«Прошу в короткий термін підтримати звернення щодо негайного відключення опалення у місті Кременчуці. На вулиці вже досить тепла погода, а в квартирах надто спекотно через включені батареї, які поглинають великі кошти у громадян або з державного бюджету, який сплачує субсидії», - просить у своєму зверненні на ім’я Віталія Малецького  кременчужанин Євген Блажко.

Прохання чоловіка реальне, бо сьогодні в багатоповерхівках спека й люди вимушені відчиняти вікна, аби було чим дихати.

Мер Кременчука в цій справі теж страждає. У нього жарко у квартирі й у міськвиконкомі. Аби хоч трохи побороти спеку, пану Віталію сьогодні знову  довелося відчиняти вікна свого кабінету, що в мерії на третьому поверсі.

Втім у цьому випадку наш міський голова нічого не витрачає, бо за опалення його просторого кабінету  платить міський бюджет.

Однак за опалення квартир люди платять уже зі своїх кишень і за відчинені через спеку вікна в домівках вони теж платять.

Про що слід додати – загалом це проблема для нашого міста й  наш мер теж  страждає разом з кременчужанами, хоч і міг би не страждати.

І питання тут в енергетиках, які не можуть зменшити температуру опалення, бо за цим піде  зменшення температури  гарячої води в квартирах.

Вирішити все це можна для мешканців,  якщо встановлювати в будинках центральні теплові пункти. Однак такі коштують 200 тисяч гривень, а в міському бюджеті коштів для такого не передбачено.

А от на що  гроші передбачені, так це на ремонт самого міськвиконкому  і мова тут про 5 мільйонів гривень і не лише на це.

Тож будемо гріти повітря і далі й, звісно, не забуватимемо все це оплачувати з власних гаманців.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 787 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 936 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1291 0