Новини з 1996 року

Мер Малецький поновлює в бізнесі покараних його попередниками. Як, кого і чому?

Олександр Курилов 26 грудня 2016 16:29 1129 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет виконає рішення Харківського апеляційного суду й дасть можливість розвиватися рекламному бізнесу кременчуцького підприємця, чиє прізвище Крахмілець.

Читайте також: Незаконна забудова Дніпра на Флотській з висоти пташиного польоту, - АЗОВ провів аеровідеозйомку. ВІДЕО+ФОТО

Тож поки що незрозуміло, скільки саме біг-бордів цього підприємця буде поновлено на вулицях, але гарантії з цього приводу пролунали від міського голови Віталія Малецького.

Це засідання міського виконавчого комітету сьогодні й розгляд рішення на ньому про виконання рішення суду, що стосується як бізнесу, так і самого репресованого раніше прізвища.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький назвав причину поновлення в правах підприємця. Заявив про обов’язкове виконання рішень суду, назвав прізвище того, хто судився, – підприємець Крахмілець, однак закликав відкласти все до п’ятниці.

У п’ятницю, коли у міськвиконкомі побачать малюнки біг-бордів, які планується відновити, за них і проголосують.

Про що слід додати – так це історія нинішнього відновлення, бо спочатку в цій справі лежать репресії.

І мова тут про 2012 рік і війну міської влади не лише з кіосками чи гаражами, але й з біг-бордами. Такі рекламні щити пані Крахмілець під час цієї війни комунальним підприємством «Благоустрій Кременчука» було успішно порізано й здано на металобрухт.

Однак нині нові віяння й новий мер. Тож усе буде поновлено й бізнесу розвиватися дадуть.

Чому така різниця, коли у мерії одні рішення суду виконують, а на інші й такі ж, як кажуть, - «не дочекаєтеся». Саме це відбувається з тим же поновленням прав колишнього заступника мера Медведовського чи головного лікаря Третьої міської лікарні Українця. А тут ніхто з міських чиновників про закон не згадує.  

А відповідь тут одна – це прізвища репресованих і наявність тих, кому є за них заступитися у пошуках справедливості.

Тож колишнього репресованого кременчуцького підприємця Крахмілець, якого у Кременчуці ледь не загнобили у 2012 році,  й нинішнього керівника поліції в місті Прилуки, а раніше - колишнього начальника міського УБОЗу Руслана Крахмільця пов’язують однакові прізвища.

А от нинішніх репресованих міським головою Малецьким – громадян Шафороста, Леошка, Медведовського, Українця… з відомими прізвищами нічого не пов’язує. А саме це і є нині головним.

Звідси й порада – у правах їх відновлять, але це станеться років через чотири, вже при новому міському голові, нових заступниках мера і нових депутатах. Тож рік уже минув – залишилося ще три.

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1743 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1823 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1741 0