Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Мер Малецький дасть заробити пару мільйонів гривень родичам нардепа Шаповалова. На медицині

Олександр Курилов 03 вересня 2018 09:04 1835 0

Надалі якщо й варто переживати за «зубожіння» наших депутатів, то тільки не нардепа Шаповалова та його рідних.

Мер Віталій Малецький подбає про цих людей з усією відповідальністю й грошей з міського бюджету на родичів нашого народного депутата не пожаліє.

Це засідання міського виконавчого комітету минулої п’ятниці й питання «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «СОФТ ЕНЕРДЖІ» тарифу на теплову енергію, вироблену на установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії, для потреб бюджетних установ».

А в ТОВ «Софт енерджі» - котельні, що біля дитячої лікарні, яка поставляє тепло та гарячу воду також лікарні «Кременчуцька», 5-ій міській лікарні (відновного лікування) та медичному коледжу, - є прізвища власників.

І власник, який розпоряджається найбільшим пакетом акцій - 45%, - це Ірина Анатоліївна Мовчан (до заміжжя – Шаповалова), сестра нашого сонцесяйного нардепа Юрія Анатолійовича Шаповалова.

Родинний бізнес тут – невелика котельня, де палять у пічці не стільки пелети, а й дерева, які працівники комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» рубають на вулицях аж гай гуде.

Цікавим було саме засідання, на якому депутат міськради Оксана Піддубна вимагала в міського голови Віталія Малецького назвати цифри на теплову енергію.

І з великим скандалом та сваркою їй вдалося почути від нашого мера відповідь, що новий тариф на тепло складатиме 1579 гривень за гігакалорію, що означає приблизно 2 мільйони гривень з міського бюджету.

Єдине запитання: 1579 гривень за гігакалорію - це дорожче, ніж тепло, за яке платять громадяни. Причина такого злету цін, вочевидь, у тому, що наш нардеп дорого нам коштує і "їсть" він – не по-дитячому.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 838 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1527 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1527 0