Новини з 1996 року

Мер Кременчука заплатив з бюджету. Платив за нардепа Шаповалова, чи допоміг «водгоспу» на 100 тисяч?

Олександр Курилов 11 вересня 2016 12:25 1684 0

Кременчуцький міський голова  Віталій Малецький проявив небачений акт гуманізму й здійснив без широкого розголосу  перерахунок майже ста тисяч гривень з міського бюджету на рахунок підприємства, яке займається Дніпром, – ДНIПРОДIПРОВОДГОСПу.

За тим, що повідомляється в платежі, інформація про який оприлюднена на моніторинговому сайті державних закупівель, – мова йде про оплату розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж земельного водного фонду у нашому місті.

Відповідний платіж мер міста Віталій Малецький, який має право самотужки розпоряджатися витратами податків кременчужан, здійснив ще 25.07. 2016.

 

Як видно, інвентаризацію земель прискорили ще в липні цього року.

 

Слід додати, що ця оплата невідомих, тобто відомих послуг, здійснена без затвердження  виконавчим комітетом чи сесією міської ради.

Наскільки можна зрозуміти, в призначенні платежу не йдеться про  закупівлю кормів для риби, що плаває у Дніпрі.

Однак мова про гроші, за яким спірна ділянка  прибережної зони Дніпра, на якій розташовано будинок відпочинку нардепа Шаповалова, має бути виведена за межі водного фонду, що мовою чиновників називається «інвентаризація».

Про що слід додати – мова тут про інвентаризацію  ділянки, рішення про проведення якої було прийнято на депутатській  сесії Кременчуцької  міськради в серпні.

Цікаво, що гроші за цю інвентаризацію приватній фірмі ДНIПРОДIПРОВОДГОСП пан Малецький перерахував за місяць до появи цього  доленосного для нардепа Шаповалова рішення стосовно «інвентаризації» ділянки берега Дніпра, де в котеджі він мешкає.

Про що слід додати – репортер уточнить у мера Малецького у понеділок відповідь на запитання: відповідно до якого документа  і якого  рішення міськвиконкому чи сесії міськради  міський голова перерахував ці гроші?  

І як так може бути – коли депутатське рішення приймається у серпні, а гроші з міського бюджету для  «ДНIПРОДIПРОВОДГОСПу» перераховуються у липні – за місяць до прийняття рішення?

 

 

 

Теги: Кременчуцька міська влада Політика КременчукаГроші КременчукаБюджет КременчукаНезаконна забудова Дніпра

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0