Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький підвищить вартість тепла для лікарень і зменшить розмір коштів на лікування

Олександр Курилов 16 жовтня 2019 16:26 618 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький підвищить на засіданні виконкому вартість тепла для лікарень нашого міста, через що буде зменшено розмір коштів, призначених для купівлі ліків хворим та виплати заробітної плати працівникам медичних установ.

Це останні проекти рішень міського виконавчого комітету, за якими вартість тепла від окремої котельні, яка опалює міську дитячу лікарню та лікарню «Кременчуцька», збільшується до 1518,6 гривень (з ПДВ) за одну гігакалорію.

До такого ж показника збільшується вартість тепла, яке постачає окрема котельня для Другої міської лікарні.

І слід віддати належне - в цьому випадку, якщо все міряти за цінами нашого міста, власник котельні в міській дитячій лікарні, яка належить  «Софт Енерджі», власник пакета в 40 відсотків – Ірина Мовчан (мати народного депутата Мовчана й сестра нардепа Шаповалова) три шкіри з міського бюджету ще не здирає. Мова про менші апетити - здирають тільки півтори.

Але це якщо дивитися на кременчуцькі захмарні ціни на тепло для бюджетних закладів від КП «Теплоенерго», за яке всі розраховуються за тарифом 1 793,05 грн за гігакалорію.

Або порівнювати з вартістю оплати тепла для бюджетних установ, яке постачається від Кременчуцької ТЕЦ, де тарифи просто неймовірно великі. Але в реальному житті все виглядає по-іншому.

Середня вартість тепла в Україні для бюджетних шкіл та лікарень не перевищує 1338,9 гривень за одну гігакалорію.

У нас же для котелень при наших медичних закладах,  де спалюють спиляні на вулицях дерева, тепло дорожче як мінімум на 13 відсотків, ніж в інших містах України.

Далі ж просто запитання – якщо всі кошти з міського бюджету йдуть на оплату тепла в наших медичних закладах, то що залишається з бюджетних коштів для самого лікування хворих і яка заробітна плата буде в наших лікарів?

У «Програми плюс» немає відповіді на це запитання.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 0 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 924 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1634 0