Новини з 1996 року

Мер Кременчука Малецький. НЕСКЛАДНИЙ ЕКЗАМЕН НА НЕГОДУ НЕ ПРОЙШОВ. ПРОБУВАТИМЕ ЩЕ

Олександр Курилов 09 січня 2016 13:58 1464 0

Дві спеціальні наради, два спеціальних репортажі про прибирання  снігу на особистому телеканалі мера міста, який має назву комунальне підприємство «Кременчуцька комунальна телерадіокомпанія», спеціальні об’їзди та колективне оприлюднення настанов… Але.

Це у Кременчуці міські чиновники під керівництвом міського голови Віталія  Малецького три дні поспіль боролися з негодою. Про що слід додати – негода не мала критичного характеру: типовий для Кременчука невеликий сніг, який поступово переходить у дощ. Так було вчора, так буде й завтра, бо на те й наша зима.

Єдине що – там, на небі, не зовсім врахували наші обставини у вигляді нового мера Кременчука Малецького.

Звідси й про результат комунальної роботи міського голови від кременчужан-дописувачів соціальних мереж.

«Про сьогоднішній похід містом. Дуже погане управління комунальним господарством. Був на зупинках "Залізничний вокзал", "Героїв Сталінграда", "Аврора". На жодній зупинці не було розчищено пішохідний перехід. Потрібно було стрибати в калюжу, а на іншому боці вилазити на кучу снігу.
На зупинці "Герої Сталінграда" (як їхати на НПЗ), сніг провалив дах зупинки. Питання: коли будують зупинки, хтось проектує, розраховує? Чи це робиться від балди?
Таке відчуття, що сніг прийшов зненацька котрий рік. Хоча сьогодні вже третій день снігу. Чому на залізниці люди бачать, що йде сніг, збираються і виходять на роботу? Бо поїзд має їхати.
Очисна техніка на Молодіжний прийшла вчора, рівно об 11 годині. Тобто робітників пожаліли (або зажали платити святкові). Зранку вийшли на роботу. Почухалися. Прибрали біля мерії. А потім поїхали прибирати місто», - розповідає про своє враження від готовності міської влади до комунальних справ дописувач Фейсбуку Павло Пугач.

Про що слід додати – так це про саму негоду. Остання, хоч  невеликий сніг падав три дні, від критичної була дуже далеко.

Чому місто в цей час опинилося спочатку у снігу, потім у воді, а далі все стало ковзанкою – на таке запитання кожен сам знає відповідь.

Єдине, що не зовсім зрозуміло, – так це репортажі комунального ТБ про "успішні" дії міської влади у боротьбі зі «стихією».

З цього приводу згадується аналогічна  ситуація, здається, 10-річної давнини. Зима, сніг, якого за лічені години насипало більш, ніж  по коліна, й колишній перший віце-мер, нині покійний Віктор Єгоров.  

Тодішній перший віце-мер,  звісно, теж міг провести дві наради з приводу снігу, а комунальне телебачення могло б видати про боротьбу зі стихією купу репортажів. Однак тоді міські чиновники вчинили простіше. Віктор Єгоров  не гукав комунальних репортерів, але зібрав усю техніку, яка ще могла їздити й чистити сніг. На додаток узяв у військовій частині два великих БАТи – спеціальні бронетранспортери з відвалами.  У підсумку, за допомогою військових та міських підприємств, де теж виділили техніку, негоду побороли дуже швидко. Усе робили мовчки й без агітаційних виступів. Розповіді теж були, але після того, як усе зробили.

Нині ж – усе навпаки. Втім у пана Малецького, нинішнього міського голови Кременчука, ще є шанс виправити ситуацію.

Єдине, що – було б непогано,  аби нинішнього мера Кременчука, після його виборчої кампанії з образами й брудом на всіх і вся, керівники міської промисловості сприймали б більш серйозно. Бо, не дай Бог, у місті буде справжня негода, як за часів того ж Єгорова,   й тоді вже точно у всіх нас будуть великі проблеми.  

Фото Павла Пугача

Теги: комунальне господарство кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 804 0