Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Мають почати досудове розслідування через невиконання мером судового рішення, - суд

Андрій Михайленко 25 листопад 2016 11:59 1132 0

Суди з приводу поновлення екс-директора КП "Спецкомбінат ритуальних послуг" Дмитра Леошка на його колишній посаді дає результат - правоохоронці мають зайнятися міським головою Віталієм Малецьким.

Вдатися до таких дій служителів Феміди зобов'язує рішення Автозаводського районного суду від 22 листопада 2016 року, яке було винесено за результатами розгляду скарги пана Леошка на дії представників поліції.

Останні, як нині вважає суд, мали б розпочати кримінальне провадження за фактом невиконання міським головою рішення Крюківського районного суду від 4 листопада цього року, згідно з яким Дмитра Леошка має бути поновлено на посаді директора КП "Спецкомбінат ритуальних послуг".

Як вказує сам Леошко, мер рішення суду не виконав через те, що видав розпорядження про поновлення його на роботі, але жодним чином не згадав у своєму офіційному документі про трудовий контракт.

Чинне законодавство України (стаття 24 Кодексу законів про працю України) прямо вказує на те, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору (контракту).

За таких обставин мова йде про умисне невиконання службовою особою рішення суду, за що статтею 382 Кримінального кодексу України передбачено кримінальну відповідальність.

"Ми запропонували пану Леошку поновитися на роботі. Він прийшов, щось подивився у документах - йому щось не сподобалося. Він розвернувся і пішов", - так прокоментував ситуацію сам мер, якого запитали нещодавно про поновлення екс-керівника КП "СКРП" на його посаді.

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 784 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1472 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1479 0