Новини з 1996 року

Марна петиція. Мер Малецький свою незароблену премію за погану боротьбу зі снігом в бюджет не поверне

Олександр Курилов 08 лютого 2016 11:20 874 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, якого мешканці міста вимагають позбавити січневої премії через незадовільну роботу підлеглих йому служб, уже отримав усі преміальні, які громадяни хочуть у нього відібрати.

Не виключено, що отриману премію міський голова Кременчука вже й потратив, аби не повертати її до бюджету  через незадовільне виконання власних обов’язків.  

Це прес-конференція міських ЗМІ та нашого градоначальника сьогодні й оприлюднені запитання до нього.

Перше таке – чи планує міський голова Віталій Малецький дослухатися до петиції мешканців Кременчука, які вимагають зняти з мера премію? Мова про небагато і немало, а більш ніж 4000 тисячі гривень преміальних за січень 2016 року.

«Премія надається не завжди за гарну роботу, але в більшій мірі є компенсаційним механізмом. Працівникам органів місцевого самоврядування не підвищували заробітну плату з 2008-го року», - таке пояснення мера міста з цього приводу.

За словами Віталія Малецького, попри все петиція кременчужан про позбавлення його премії буде розглянута. Рішення по ній прийматиме один з його заступників та бухгалтерія виконкому.

Єдине, що й, певно, головне – заробітну плату за січень, на частину якої через незадовільну роботу підлеглих служб і зазіхають громадяни, мер Кременчука вже отримав.

 

 

 

 

Теги: Петиції КременчукаПолітика КременчукаБюджет КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1197 0