Новини з 1996 року

Марина Малецька не заперечує. Мешканці міста - за зняття з міського голови Малецького премії

Олександр Курилов 04 лютого 2016 11:18 1783 0

Мешканці міста підтримали пропозицію кременчужанина Юрія Лосіна про позбавлення мера Кременчука Віталія Малецького премії за інтенсивність (розмір – 100 відсотків до окладу) у січні 2016 року.

Відповідну кількість голосів для набуття такої петиції необхідної чинності на сайті мерії набрали за два дні.

Останнє для міста є рекордом – ту ж петицію про здешевлення проїзду в маршрутних таксі Кременчука підписували значно довше.

Щодо нової петиції за преміальні міського голови, то сам винуватець – мер Віталій Малецький має розглянути цей документ протягом 10 діб.

Поки що невідомо, як наш градоначальник поставиться до оцінки «незадовільно» в очищенні міста від снігу, яку йому поставили мешканці.

Єдине, що є сумніви, й спочатку міський голова таки отримає заробітну плату – чиновникам мерії її виплачують у першу чергу, а далі зарплату нараховують на картки педагогам та медикам.

Втім є сподівання, що у пана Малецького рука за незаробленими грошима не потягнеться, хоч як це йому не буде важко.

Однак на зекономлену премію, а мова приблизно про 5 тисяч гривень, мер міста зможе купити або солі, тисячу тонн якої використано в КАТП 1628 за один тиждень, або лопати для очищення снігу.

На момент написання цієї новини за позбавлення мера Кременчука премії висловилися 240 мешканців. Усього ж потрібно – 250.

Про що слід додати – серед підписантів петиції можна побачити прізвище Малецької Марини Олександрівни. Тож  якщо Марина Олександрівна виступає «за», то тоді сам Бог велів меру Кременчука Малецькому Віталію Олексійовичу покласти свою премію на розвиток міста, а не в свою кишеню.

Проголосувати за петицію можна ТУТ.

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття КременчукаПетиції КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0