Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Малецький розказав про те, як збиратиме компромат на працівників УЖКГ

Андрій Михайленко 08 лютого 2016 16:32 1170 0

Мер намагатиметься змістити увагу з себе, яка зараз прикута до нього через негаразди у боротьбі зі сніжними негодами та розбитими шляхами. Для того, щоб "піти у тінь", Малецький робитиме з керівників підприємств сфери ЖКГ "цапів-відбувайлів".  Усе це випливає змісту сьогоднішнього запису міського голови на своїй сторінці на Фейсбук.

Одну з головних ролей у вказаних намірах мерах має зіграти профільне управління виконкому з питань ЖКГ.

Як вказує Малецький, головною больовою точкою очолюваного Іваном Москаликом Управління ЖКГ будуть нещодавно відремонтовані дахи будинків, які мають перевірити.

"Управлінню житлово-комунального господарства спільно з відділом внутрішнього контролю та аудиту із залученням правоохоронних органів організувати перевірку якості проведених раніше ремонтів дахів", - так мер планує розібратися з корупцією у сфері ремонтно-будівельних робіт у  ЖКГ.

"Те, що нещодавно відремонтовані дахи будинків почали текти, - злочин. Винуватці мають бути виявлені та покарані!" - так Малецький описує переслідувану ним мету.

Із вказаного слідує, що, за результатами аудитів, мають розпочатися кримінальні провадження за фактом розкрадання бюджетних коштів шляхом оплати ними робіт ремонтів дахів міста на підставі сумнівних актів виконаних робіт.

Чи Москалик, чи будь-хто з його заступників мали підписувати акти виконаних робіт. Питання до Москалика чи до його заступників виникнуть у правоохоронців у разі, якщо самі акти виконаних робіт попередньо не перевіряли спеціалісти УЖКГ. 

У будь-якому випадку мають розпочатися контрольні обміри дахів, які, як стверджує мер, почали текти. Але тут Малецькому слід залучати ревізорів Державної фінансової інспекції, а не відділу внутрішнього контролю та аудиту, бо в будь-якому разі правоохоронці вимагатимуть звіту держфінінспекції.

У будь-якому разі мер публічно розкритикував Управління, очолюване Москаликом. Чи піде справа далі слів, дізнаємося трохи згодом.

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика КременчукаЕкономіка КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 774 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1457 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1467 0