Новини з 1996 року

Місячний календар

Іона Харченко 04 травня 2019 08:20 479 0

Місяць у Тельці. 29-й місячний день.

Спадаючий. Символ дня — «Спрут». Він вважається сатанинським днем. Це найбільш важкий та несприятливий день з усіх місячних днів.

Двадцять дев’ятий місячний день – день кармічної розплати, коли піднімається завіса й таємне стає явним. Необхідне усвідомлення повної відповідальності за кожне сказане слово й кожну зроблену справу. День смиренності й покаяння.

У цей день треба напрацьовувати захист. День боротьби з духовною смертю у всіх її проявах (хворобах, проявах расизму, нацизму й фашизму).

Потрібно гнати від себе погані думки, які можуть з’являтися в цей день, обмежити себе в спілкуванні з людьми, особливо нав’язливими – це день розгулу енергетичних вампірів.

Добре буде запалити свічку й не гасити її, поки вона не згорить повністю.

Початок нових справ та активних практик протипоказані.

Гарний день для господарських справ.

Небажано перебувати в темних приміщеннях, носити прикраси з рогів та кісток.

Потрібно обмежити споживання солодощів, обов’язково виключити алкоголь і взагалі краще менше їсти.

Напруга попередніх днів, пов’язана з проходженням Місяцем знаку Овна, спадає. У дні Тельця люди почувають себе спокійно, надійно, умиротворено. Земля більше не йде з-під ніг, ми твердо стоїмо на землі й почуваємося цілком упевнено. Думки вже не скачуть у голові як божевільні, та й реакція сповільнюється. У дні Тельця ми всі трішки тугодуми. До того ж тепер нас важко зрушити з місця, з’являється деяка схильність до впертості. Ми стаємо мирними, повільними й трохи флегматичними.

У ці дні добре займатися домашніми справами, вирішувати буденні життєві проблеми – закуповувати продукти, робити дрібний ремонт у квартирі, а робочий час присвятити рутинним поточним справам. А от з бізнесом краще перечекати. Великих угод бажано не укладати й контрактів не підписувати. Можливі помилки через уповільнену реакцію й нездатність швидко міркувати.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 787 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 936 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1291 0