Новини з 1996 року

Міський голова Малецький відвоює свою премію у кременчужан через виконком. Бо кидав сніг лопатою

Олександр Курилов 04 лютого 2016 12:07 1132 0

Долю петиції мешканців міста, які за надзвичайно короткий час поставили свій підпис під зверненням «Про позбавлення мера м. Кременчука Малецького В.О. премії за січень», надалі вирішуватиме не скільки сам мер, як міський виконавчий комітет – 11 підлеглих міського голови.

Саме ж питання буде вирішене методом опитування вищих чиновників – без прилюдного обговорення, й премія міському голові, незважаючи на петицію, буде встановлена в розмірі 100 відсотків, якщо не більше.  

Про те, що чекає петицію мешканців міста, які у своєму зверненні хочуть позбавити міського голову Малецького премії за незадовільну роботу, «Програмі плюс» розповіли в міськвиконкомі.

«Загалом такі питання – як встановлення розміру премії нашим чиновникам, у тім числі й меру та його чисельним заступникам, вирішуються без розголошення.

Розмір премії працівникам мерії встановлюють їхні посадові керівники. Розмір премії заступникам мера – встановлює міський голова, але премія міському голові (щомісячний відсоток) встановлюється рішенням міськвиконкому.

Це одне з багатьох рішень, яке вважається прийнятим для внутрішнього користування  й не оприлюднюється. Такого рішення ви не побачите й готує розпорядження про преміювання – апарат міського голови, безпосередньо меру міста підпорядкований», - такий прогноз від відповідальних керівників міста, які тільки дивляться, з якою швидкістю набуває «популярність» міського голови Малецького в питанні позбавлення його премії.

Про що слід додати – так це про таке. Оклад міського голови Кременчука Малецького, який планують збільшити, поки що дорівнює 4024 гривні.

На цю суму в розмірі 100, якщо не більше, відсотків нараховується премія «за інтенсивність праці» - саме її хочуть позбавити громадяни нашого градоначальника.

Також окремо до посадового окладу нараховується друга премія. Її розмір – 50 відсотків від окладу й назва – «доплата за стаж». Окремо міський голова також отримує преміальні за «таємність» - допуск до документів, які стосуються мобілізаційного плану. Але яка це сума – взагалі тримається в жорсткій таємниці.   

 

 

 

 

 

Теги: Петиції КременчукаПолітика КременчукаВіталій МалецькийБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 732 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 894 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1252 0