Новини з 1996 року

Міський голова Кременчука міняє директорів шкіл. Хто там не так подивився на градоначальника?

Олександр Курилов 15 березня 2017 12:50 1677 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький остаточно розбереться  з директорами шкіл,  окремим з яких вдалося відновитися на посаді  через суд, а інші такі судові процеси зі свого відновлення проходять.

Це чергова сесія міськради, яка відбудеться четвертого квітня, й питання трьох навчальних закладів, що буде розглянуто у ході мерсько-директорської шкільної боротьби під час депутатського засідання.

За тим, про що йдеться, -  мова про гімназії №5,№ 6 та середню школу №2.

Тільки для них буде проведено «організаційне приведення у відповідність» з усіма висновками.

Причина вибору тих, кого тягнуть у відповідність, - зрозуміла. Саме  ці навчальні заклади, якщо не враховувати ліцей №11 та ще ряд  таких же (де мер нічого не буде робити, бо це його кадри), відзначилися потужними скандалами в ЗМІ.

А тепер для кожного зі штрафників-директорів  прийшов час витримати нову й останню атаку з боку міської влади.

До того ж мета «приведення у відповідність окремих загальноосвітніх навчальних закладів» - питання розгляду сесії міськради, яке ініціює керівник міського управління освіти Геннадій Москалик (тобто міський голова Кременчука Віталій Малецький), не лише  в усуненні зі своїх посад неугодних керівників шкіл.

У випадку приведення до тями гімназії №5, то тут уже йдеться про відстоювання нового керівника від попереднього директора Ілони Бобер, якій повертатися після сесії буде нікуди.

Нікуди, бо, за майбутнім рішенням депутатів міськради, замість цих  гімназій постануть навчально-виховні комплекси.

Від цього нічого не зміниться по суті, хіба що додасть проблем батькам учнів, однак це дасть можливість меру міста Малецькому  зробити дві речі.

По-перше, провести  позапланову атестацію як директорів, так і педагогів, і тут одразу пригадується випадок з учителькою та депутатом міськради у гімназії №6.

А по-друге, всі керівники реформованих навчальних закладів підпишуть новий контракт, аби знали своє місце.

А щодо батьків, то вони відтепер повинні знати таке: їхня дитина вже  у новому комплексі якщо й буде вчитися у першому класі,  то не факт, що вже у четвертому класі вона вчитиметься теж.

Бо в цьому випадку в навчальних комплексах (колишніх гімназіях №5 та №6) для дітей буде конкурс. І  робиться він не стільки для дітей, як для їхніх батьків.

Натомість новому комплексу, що на Ревівці (нинішня ЗОШ №2), в цьому плані пощастило. Тут просто все переформатують, аби позбутися опального директора, але дітей не чіпатимуть, бо й так вчитися нікому.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1615 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1695 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1611 0