Новини з 1996 року

Міська рада звернулася до Президента, Кабміну та голови парламенту щодо проблем дитячого оздоровлення

Віктор Крук 01 червня 2016 15:25 695 0

Учора на черговій сесії Кременчуцької міської ради депутати ухвалили Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо виконання Державної цільової соціальної програми оздоровлення і відпочинку дітей та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів.

У зверненні висловлюється занепокоєння ситуацією, що склалася в місті та в державі в цілому з оздоровленням дітей.
«У час тотального падіння виробництва, зростання безробіття, знецінення заробітної плати батьки не в змозі придбати путівки в дитячі оздоровчі заклади за повну вартість. Жодної копійки з Фонду соціального страхування на відшкодування вартості путівки не виділяється. Тим самим держава порушує права дитини на оздоровлення та відпочинок, гарантовані Конвенцією ООН. У людей виникає цілком слушне запитання: чому не діє механізм державної підтримки маленьких громадян? Чи держава зовсім не зацікавлена у здоровому молодому поколінні? А тим часом захворюваність дітей зростає з кожним роком», - такими словами починається звернення.

А далі депутати аргументують свою позицію та вимагають від високопосадовців вирішення проблеми:
«Ми звертаємось до вас з вимогою знайти кошти в державному бюджеті для дитячої оздоровчої кампанії–2016 та забезпечити виконання програми з оздоровлення та відпочинку дітей у 2016-му та подальших роках. Нагадуємо вам про кошти Фонду соціального страхування, зароблені працею наших громадян, та про існування Державної цільової соціальної програми оздоровлення і відпочинку дітей та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів.

Звертаємось до вас з проханням внести зміни до умов проведення тендерних процедур, а саме: щоб лоти визначалися за територіальним розташуванням таборів, бо додаткові витрати на проїзд до дитячого оздоровчого закладу – тягар для батьків.

Ми маємо у своєму розпорядженні 7 дитячих оздоровчих закладів, серед яких чотири – вищої категорії, три – першої, які готові прийняти дітей на відпочинок».

 

Теги: 2552

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 674 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1067 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1012 0