Новини з 1996 року

Міська рада та мер проситимуть Порошенка та нардепів не призначати вибори на окупованому Донбасі

Андрій Михайленко 01 червня 2016 10:46 766 0

З цього приводу депутати міської ради та мер підтримали депутатський запит депутата Ганни Павленко, який у свою чергу був ініційований кременчуцькими активістами та АТОвцями.

Депутати міської ради 28-ма голосами "За" фактично висловили свою позицію щодо недопущення виборів за так званим "планом Мореля", який нині має всі шанси на втілення в життя.

 

 

Примітно, депутати БПП та "Батьківщини" (окрім Ольги Шляхової) не голосували за даний запит через те, що були відсутні в залі.

Нагадаємо, згідно з даним планом, вибори на Донбасі мають цьогоріч пройти за умов амністії терористів та їх участі в процесі, недопущення всеукраїнських партій та журналістів. Це означає фактичне проведення виборів під повним контролем російських спецслужб та військових.

Сама ж Павленко нагадала депутатам, що кременчужани ще 20 травня в Києві вже висловили свою громадянську позицію під час маршу "Вимоги Нації - НІ капітуляції !"

"Але на цьому не слід зупинятися  - маємо діяти комплексно та всеохоплююче.

Окрім висловлювання громадянської позиції, також має бути офіційна проукраїнська позиція місцевої влади міста Кременчука, яка, безумовно, має сказати рішуче «Ні» виборам на Донбасі  під фактичним контролем Росії, яка міською радою визнана країною-агресором", - підсумувала свій запит Павленко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2467 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2931 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3370 0