Новини з 1996 року

Міська рада без аукціону передає в оренду ПП «АНЛАЙТ» 3,2 га біля Сухого Кагамлика

Віктор Крук 26 травня 2016 09:50 961 0

Учора на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю обговорювали проекти рішень Кременчуцької міської ради, що виносяться на її чергову сесію, яка відбудеться 31 травня.

Жваве обговорення у членів комісії викликав проект рішення про зміну цільового призначення земельних ділянок у м. Кременчуці, одним з пунктів якого приватному підприємству «АНЛАЙТ» змінили цільове призначення ділянки площею 32 546 кв.м із земель житлової та громадської забудови на будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення - для будівництва та експлуатації фізкультурно-оздоровчого комплексу по вулиці Героїв Сталінграда, 14. Дана земельна ділянка передається приватному підприємству в оренду на один рік.

Депутат Валентин Курченко-Гай висловив сумніви щодо правомірності передачі в оренду цієї земельної ділянки без проведення земельного аукціону.

«Земельний кодекс забороняє передачу земельних ділянок у користування без проведення аукціону. Виняток є лише для власників нерухомого майна, яке знаходиться на цій земельній ділянці. Але треба дивитися, яка нерухомість і скільки землі треба для її обслуговування. «Анлайту» виділяють 3,2 га біля Сухого Кагамлика. Для його нерухомості – це лазня площею 6 кв.м і кафе 30 кв.м - виводити понад 32 тис. кв. м землі? Чи не занадто?» - запитав депутат.

Начальник управління земельних ресурсів Ірина Безверха пояснила, що, окрім вищеназваного, ПП «АНЛАЙТ» купило у попереднього власника на цій земельній ділянці цілу купу незавершеного будівництва, так звані «споруди»: дренаж футбольного поля, футбольні ворота, чаша басейну та інше. Все воно не введене в експлуатацію і тому не зареєстроване в реєстрі, але його оформили актом під час передачі земельної ділянки при купівлі.

Нібито все законно. Але у нас «закон - як дишло». Віддавати гектари міської землі у привабливому місці на підставі купівлі занедбаних воріт? Чи по-господарськи це?

 

Теги: 2504

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 674 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1067 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1012 0