Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Міністерство оборони відсудило у "Автокразу" 1,8 мільйонів гривень

Марина Баніт 21 лютого 2017 17:16 971 0

Рішенням Господарського суду міста Києва задоволено позов першого заступника військового прокурора Центрального регіону України, який виступав в інтересах Міністерства оборони України до ПАТ «АвтоКраз» про стягнення штрафних санкцій за порушення строків поставки продукції оборонного призначення на суму 1,8 млн грн.

Стали відомі обставини судової справи. Так Міноборони України уклало з публічним акціонерним товариством державний контракт на поставку продукції за державним оборонним замовленням, а саме автомобілів вантажних підвищеної прохідності.

Втім свої договірні зобов’язання відповідач виконав із простроченням на 30 днів, що підтверджується актами прийому-передачі продукції.
Відповідно до укладеного контракту, господарські зобов’язання повинні виконуватись належним чином відповідно до закону та умов договору, а в разі їх невиконання до сторони можуть бути застосовані штрафні санкції.

Зважаючи на порушення умов договору, що безпосередньо шкодить інтересам держави, військова прокуратура регіону звернулась із позовом до суду щодо стягнення штрафних санкцій, який задоволено у повному обсязі. 

Теги: Судові справи

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 838 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1527 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1527 0