Новини з 1996 року

Міфи про економність та суперзручність "пакета з пакетами"

Валерія Макряшина 16 квітня 2021 16:05 353 0

Пакет з пакетами став звичним для багатьох українських родин. Це нібито зручно, економно та ще й екологічно.

І поки люди вірять у цю легенду, пакет з пакетами захоплює все більшу площу в оселях, стає невід’ємною частиною інтер’єру.

А за розміром накопиченого іноді навіть перевищує обсяги сміття, які продукує сім’я щодня.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України розвінчало міфи щодо використання пакетів у побуті:

    Пакет з пакетами – це зручно. Сумнівне твердження, адже складені у декілька разів екоторбинки, набагато компактніші. Вони легко помістяться на одній полиці у шафі. А ще їх можна покласти у кишеню, залишити, про всяк випадок, в машині чи носити з собою у сумочці. Згадайте, скільки разів ви забували взяти свої збережені пластикові пакетики до магазину? Здається, ви більше приносите їх додому, ніж повторно використовуєте.

    Пакет з пакетом заощадить кошти. Одна багаторазова торбинка прослужить вам щонайменше 3-4 роки. За цей час вона замінить використання 600 пластикових пакетів. В середньому один пакет, який витримує 7 кг, коштує 2 грн. Тож нескладно порахувати, скільки ви витратите на використання 600 пакетів. А скільки б за ці гроші ви купили багаторазових торбинок? Та чи потрібна була б вам така їх кількість взагалі?

    Пакет з пакетами – це більш екологічно. Багато хто вважає, що, збираючи та повторно використовуючи пакети, він більше дбає про довкілля. У будь-якому випадку, ваш, навіть 10 разів використаний, пакет опиниться в смітнику. Далі він сотні років розкладатиметься у природі, мікропластик забруднюватиме ґрунт та воду, потраплятиме в харчовий ланцюг тварин і людини.

Птахам та тваринам байдуже, який пакет вони їдять – ваш, що був використаний декілька разів, чи той, що принесли з магазину та одразу викинули в смітник. Результат від цього однаковий.

 

Пакеты Оптом Черкассы - полиэтиленовые пакеты, кульки, вкладыши, мешки  купить в Черкассах

 

 

"Лишень уявіть, ви тримаєте пакет з мікропластиком у себе вдома! У виробництві пластикових пакетів використовують свинець, барвники, хімічний клей для швів та інші шкідливі елементи. Тож настав час мислити і діяти більш екологічно – для свого здоров’я, чистого довкілля та майбутнього без сміття. А багаторазова торбинка стане на цьому шляху першим кроком", - зазначають у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2788 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3257 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3703 0