Новини з 1996 року

Людей перевозять, зарплату не отримують. У мерії порахували кількість боргів по заробітній платі

Олександр Курилов 26 січня 2016 14:54 882 0

Невиплачені борги по заробітній платі у Кременчуці складають півтора мільйона гривень і цей обсяг боргів без втручання міськвиконкому буде збільшуватися. Натомість підприємств-боржників у Кременчуці (без урахування безнадійних - зразка колишнього заводу залізобетонних шпал) – чотири.

Це у міському виконавчому комітеті Кременчука порахували кількість підприємств, які визначили активними й де не платять зарплату своїм працівникам.

Тож на першому місці – Кременчуцький університет інформаційних технологій (КУІЕТУ), де заборгованість досягла показника у 979 тисяч гривень.

Але на другому місці серед боржників, про що поки не оголошується офіційн, – Кременчуцьке тролейбусне управління. Тут 300 працівникам заборгували 757 тисяч гривень і зарплату за грудень людям ще не виплачували.

Відомо, що ця статистика у міськвиконкомі не оприлюднюється й поки що в мерії міста не оголосили про свій план допомоги кременчуцьким тролейбусникам.

Щодо заборгованості, то остання з’явилася після припинення виплат КТУ з державного бюджету за перевезення пільговиків-пенсіонерів.   

Теги: Борги з виплати заробітної плати

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 810 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 949 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1304 0