Новини з 1996 року

Литовці сподіваються, що Кременчук не використає інвесторів як донорів, а впровадить систему реновації

Марина Баніт 19 травня 2017 16:55 1052 0

Кременчук сьогодні  приймав гостей з Литви. Міський голова Віталій Малецький підписав меморандум про співпрацю з делегатами у ході проведення відео-онлайн конференції.

У конференції брали участь спеціалісти з відділу енергоменеджменту та енергетики виконкому Кременчука та КП «Кременчук Інвест». На зв’язку був представник відділу імплементації проектів Литовського Агентства із житлового енергозбереження Томас Гіедріс. 

Мер міста Віталій Малецький повідомив, що Кременчук планує співпрацювати з литовським містом Алідус.

Литовці пояснили, що в Литві усе діє за програмою енергоефективності та енергозбереження. Вони самостійно на власних помилках вибудували свою країну в даному напрямку.

В Україні Кременчук стане першим містом, у якому буде запущений пілотний проект. За задумом партнерів, вони виступлять інвесторами у сфері енергозбереження та реновації. Але їхня мета - не зробити кілька будинків, а запустити систему, яка запрацює на всю країну та в результаті вся Україна буде постійно над цим працювати.

Тож литовські спеціалісти порадили кременчуцьким чиновникам не зіпсувати це добре починання і великі плани. Вони зазначають, що не хотілось би, щоб інвесторів використали як донорів, випивши соки, після чого занедбали розпочате.

Потрібно запустити процес реновації будинків – це повний капітальний ремонт від даху до підвалу з використанням нових технологій та поставити це «на конвеєр». Але для цього треба не злякати інвесторів, а навпаки, створити для них привабливі умови і це завдання для Кременчука.

Отже, обговоривши загальні питання, делегати направилися на наступні заходи.  

 

 

Теги: Політика Кремечнука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1617 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1696 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1612 0