Новини з 1996 року

Кременчуцький патрульний вигадав обставини, щоб виписати протокол з великим штрафом

Артем Кузьменко 17 квітня 2021 10:55 727 0

12 квітня в Автозаводському районному суді Кременчука провели розгляд адміністративного матеріалу, який поступив з Батальйону патрульної поліції міста. Притягуваний до відповідальності – місцевий мешканець Вадим О.

У протоколі зазначили, що 13 січня, о 10:43, на вул. Ломоносова, 3 в Кременчуці Вадим їхав за кермом Opel Ascona з ознаками наркотичного сп'яніння: неприродна блідість, сповільненість, виражене тремтіння пальців рук. Від поїздки до диспансеру він відмовився в присутності двох свідків.

Не дивлячись на те, що тримісячний термін розгляду справи закінчився і вона підлягала закриттю, кременчужанин все одно прийшов до суду, щоб пояснити всі обставини події. Він пояснив, що на вул. Ломоносова зупинився біля кладовища, а потім до нього прийшли патрульні, які попросили пред'явити документи, оскільки в нього начебто не працювали стоп-сигнали. Він їх дав, але не мав при собі посвідчення водія.

Після цього правоохоронці сказали що водій блідий. Вадим пояснив, що це через хворобу, про що він має відповідні довідки.

За словами чоловіка, поліцейські не пропонували йому пройти огляд на стан сп'яніння. Проте в судовому засіданні обидва патрульні сказали, що кременчужанину не забули надати таке право.

Суддя Ганна Олейнікова переглянула відеозаписи з бодікамер правоохоронців, де побачила, що Вадиму дійсно не пропонували пройти огляд на стан сп'яніння. Також представниця Феміди не побачила, що в чоловіка тремтіли пальці, коли він тримав документи в руках та передавав їх поліцейським.

Тому в судовому засіданні кременчужанин довів, що не винен, а патрульні вигадали обставини. Справу закрили через відсутність складу адміністративного порушення.

Електронний протокол засідання опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

Читайте також: Патрульний зіпсував сімейне дозвілля – прийшов у двір кременчужанина, щоб виписати неправдивий протокол

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2790 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3260 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3705 0