Новини з 1996 року

Кременчуцький онкодиспансер завдяки містянам надає сучасну допомогу онкохворим

Іона Харченко 06 березня 2019 15:35 1328 0

Вчора, 5 березня, в Кременчуцькому онкологічному диспансері, що по вулиці Лікаря О. Богаєвського, 60/1, відбулася зустріч головного лікаря цього медичного закладу Володимира Севідова з головою громадської організації «Громадянська ініціатива» Володимиром Шайногою, директором автосалону «Skoda» Павлом Глуховим і журналістами.

За останні вісім років Кременчуцький онкологічний диспансер кардинально змінив свій вигляд. Він перетворився з корпусу, який руйнувався (тому його планували закрити), на сучасний лікувальний заклад, що надає сучасну допомогу на європейському рівні. Це сталося завдяки допомозі кременчужан.

«Ми пам'ятаємо, як у 2010 році розпочали збір грошей для розвитку Кременчуцького онкодиспансеру. За цей час було придбано величезну кількість медичного обладнання, були зроблені ремонти. І в зборі грошей часто брали участь жителі Кременчука. Це дозволило нам піднятися до рівня сучасної європейської клініки. Ми пройшли шлях від надання допомоги тільки при раку молочної залози в обсязі видалення молочних залоз до всіх спектрів хірургічного втручання, навіть включаючи сучасні технологічні операції, лапароскопічні, операції величезних обсягів. Кременчук може пишатися. Тому що завдяки кременчужанам усе це стало можливим», – сказав головний лікар Кременчуцького обласного онкодиспансеру Володимир Севідов.

Із загальної кількості придбаного за цей період медичного обладнання 70% купили за гроші спонсорів, у тому числі й кременчужан.

Наприкінці минулого року до Кременчуцького онкодиспансеру надійшла відеоендоскопічна стійка абсолютно нового покоління, яку придбали за бюджетні та спонсорські гроші. Вона дозволяє не просто діагностувати, а й робити малі ендоскопічні операції з мінімальною шкодою для пацієнта.

Кременчуцькому онкодиспансеру не вистачає реанімаційного обладнання та для проведення хіміотерапії, а також медсестер, які виїжджають з України через малу заробітну плату.

Громадська організація «Громадянська ініціатива», головою якої є Володимир Шайнога, продовжує свою роботу з Кременчуцьким онкологічним диспансером із 2010 року.

Як наголосив Володимир Шайнога, як і в 2010 році, вони завжди поруч із Кременчуцьким онкологічним диспансером. Організація зверталася до кременчужан і вони завжди допомагають. Було зроблено дуже багато, щоб поліпшити якість лікування в цьому медичному закладі. Адже сучасна апаратура допоможе лікувати ті захворювання, які раніше вважалися невиліковними.

Тож громадська організація «Громадянська ініціатива» звертається до всіх кременчужан, організацій, підприємств з проханням перерахувати гроші на її банківський рахунок.

«Кожен, хто перерахував гроші, має право в будь-який момент перевірити наші рахунки, наші витрати. А в нас витрати одні – на медичне обладнання й апаратуру, що необхідна Кременчуцькому онкодиспансеру. Зусилля кременчужан та ентузіазм і бажання лікарів допоможуть тут створити медичний заклад, який надаватиме практично всі види допомоги онкохворим. Дякую ще раз тим людям, які завжди відгукувалися на наші прохання», – сказав Володимир Шайнога.

А ось директор автосалону «Skoda» Павло Глухов, який одним із перших відгукнувся на прохання громадської організації, відзначив, що потрібно допомагати людям, які створюють соціум, потрібно робити внески.

Реквізити банківського рахунка громадської організації «Громадянська ініціатива»:

ГО «Громадянська ініціатива»

КОД 37282365

Банк платника АБ «Укргазбанк» м. Київ

Код банку  320478

Дебет. рахунок 26003233176

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 806 0