Новини з 1996 року

Кременчуцький міськвиконком займеться продажем асфальту. Наш комунальний бізнес

Олександр Курилов 24 січня 2017 17:45 947 0

Кременчуцьких чиновників закликають співставляти свої можливості з реаліями й не втілювати в життя не надто розумні проекти.

Останній такий, який планують реалізувати, – придбати за кошти міського бюджету у ПАТ «Кредмаш» асфальтозмішувальну установку вартістю 14 мільйонів гривень з потужністю виготовлення асфальту - 80 тонн на годину.

Це засідання комісії міської ради з питань землі та екології сьогодні й оприлюднення різних точок зору з приводу майбутніх рішень.

Одна з таких – від депутата міськради Олександра Роженка. Пояснення з цього приводу – місто може купити цю установку з виробництва 80 тонн асфальту  щогодини, або 640 тонн за день.

Однак далі постане питання: куди після цього дівати виготовлений асфальт, якщо вже комунальні дорожники не зможуть усе це укласти в дороги, бо до всього є ще потужність асфальтоукладника. А вона значно менша, ніж укладання 80 тонн суміші на годину.

Цікаво, що тема – для чого купувати асфальтовий завод з космічними потужностями й відповідно, космічною вартістю, порушувалася в міськраді й раніше.

Пояснення міського голови Віталія Малецького з цього приводу – кременчужани зможуть продавати асфальт компаніям, які ремонтують дороги в Полтавській області.

Втім що буде з цим асфальтом, якщо везти його доведеться за сто кілометрів та більше, й наскільки такі мрії є реалістичними – мер Кременчука не уточнював.    

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2612 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3073 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3515 0