Новини з 1996 року

Кременчуцький купець Чуркін постраждає за провідника Бандеру. Як у місті підвищити градус політизації?

Олександр Курилов 21 квітня 2016 18:08 991 0

Депутати Кременчуцької міської ради змінять дві нові назви - вулиці та провулку - на ще новіші. Мінятимуть назви, які місяць тому було змінено на виконання Указу про деполітизацію.

Перейменування відбуватиметься у рамках неафішованої програми наших чиновників щодо підвищення градусів політичного життя, за якою очікується підвищення у Кременчуці рівня конфронтації й створення нестабільності.

Це рішення комісії міськвиконкому з питань перейменування вулиць сьогодні, представники якої слухали аргументи мешканців щодо несприйняття назви провулку імені Степана Бандери.

А серед таких аргументів – як звичайні повідомлення пропаганди, так і розповідь про те, що гроші, які матерям виплачують за дітей, за словами представників департаменту соціального захисту міськвиконкому, витрачаються на АТО.

Тож підсумок тут - зваживши на те, що все доросле населення провулку народилося в часи  СРСР, – люди хочуть жити в провулку Октябрському (перед недавнім  перейменуванням – Жовтневий).

Загалом аргументи лунали цікаві – громадяни розповіли чиновникам, що вичитали все у російській Вікіпедії.

Щодо чиновників, то вони від пояснень - зразка: назва провулку Октябрський ніяк громадян до СРСР не наблизить, бо це історія, – утрималися.

Відповідно, провулок імені Степана Бандери знову перейменують на прохання людей. Однак це не буде перейменування на Октябрський, бо це вже знущання над декомунізацією, але буде ще одна назва – Осінній.

Втім це лише одне заплановане подвійне перейменування. Наступне – це вулиця імені Радянської міліції, яка тепер має назву імені Чуркіна.

Хто такий Чуркін, мешканці Крюкова ніколи не чули, однак це прізвище людям не подобається.

Звідси й нове резюме комісії – громадяни проведуть повторно свої збори, аби сказати, що їм прізвище тодішнього мецената (сьогодні таких і близько немає) – не до вподоби.

Останнє, про що слід додати, – саме перейменування як по першому, так і по другому питанню відбудеться без проблем.

Ніхто з місцевого чиновництва, а всі «батьки Кременчука» теж є прихильниками цього рішення, опиратися подвійному перейменуванню не буде.

Загалом таких дефектів можна було б уникнути, якби громадянам розповідали про вибір у цій справі й говорили людям про самі рішення.

Однак спілкуватися з мешканцями міста й слухати їхню думку та доводити свою у нашому міськвиконкомі нікому, навіть при нинішньому міському  рекорді  всеукраїнського рівня з чисельності чиновників.

Теги: Перейменування вулиць

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 126 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 565 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1038 0