Новини з 1996 року

Кременчуцький корм службові собаки з Бердянська та Узина не їстимуть. Нам цей корм і "не світить"

Валерія Макряшина 11 лютого 2020 14:15 965 0

Службові собаки військових частин, які розміщені в містах Бердянську та Узині, не їстимуть наш кременчуцький корм, бо наша фірма, яка його виготовляє, пролетіла в обох тендерах як фанера над Парижем. 

Відповідно до тендера, який було оголошено на сайті відкритих закупівель Prozorro, окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) Бердянська замовила 1 200 кг корму для службових собак, за який запропонувала 78 720 гривень. 

 

 

Одночасно з Бердянськом оголосила тендер на поставку корму для чотирилапих і військова частина міста Узин. В обох торгах брала участь і наша кременчуцька фірма - ТОВ "ПРО-КОРМ", якій, згідно з оприлюдненими даними, лише 7 місяців.

Але фірма "ПРО-КОРМ" досить фінансово "заряджена" - зі статутним капіталом у півмільйона гривень. Але водночас у цього ТОВ лише одна вдала угода.

 

 

У минулому 2019 році фірма уклала договір із комунальним підприємством Горішніх Плавнів "СпецЕко", яке спеціалізується, зокрема, на відлові тварин, на поставку корму, оцінивши 1 кг такого в трохи більше ніж 43 грн.

 

 

До майже такої суми ТОВ "ПРО-КОРМ" знизило ціну в тендері на замовлення корму для військової частини міста Бердянська, але перемогти в ньому й отримати омріяне замовлення не вийшло. Фірма із Закарпаття наразі очікує рішення по тендеру, бо запропонувала куди меншу ціну за товар. Така ж сама ситуація з військовою частиною міста Узин, але там кременчуцька фірма запросила за 1 кг корму 48 грн 18 коп. Не пройшла з аналогічних причин - конкурент запропонував "знижку" за товар більшу.

Не пощастило. 

Варто зазначити, що наше комунальне підприємство "Спецсервіс-Кременчук" останнім часом не отримує достатньо коштів із міського бюджету, щоб вистачало на такий крутий корм, як купляють колеги з Горішніх Плавнів.

Бо бродячі собаки й утриманці притулку не в пріоритеті в наших чиновників, нога яких навряд чи взагалі ступала на поріг притулку. У нас усе робиться там завдяки волонтерам і працівникам самого комунального підприємства. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 788 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 936 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1291 0