Новини з 1996 року

Кременчуцький активіст Кирило Климчук знову відстоював позицію України у Москві

Андрій Михайленко 01 червня 2017 12:21 1492 0

Кременчужанин знову відправився до Москви для участі у зйомках на російському телебаченні, де вкотре намагатиметься протидіяти російській пропаганді.

31 травня в ефірі Першого каналу в Росії вийшла передача «Перша студія».

Як сказано на сайті телеканалу, в студії програми обговорювали останні події, що відбуваються в Україні: автопробіг на честь Дня Перемоги в селі Кучурган Одеської області, який завершився для жителів каральним візитом Правого сектора, а також штурм залу засідань Львівської обласної ради з вимогою підтримати звернення про визнання маніфесту українських націоналістів і підписати закон про амністію для учасників АТО.

«Тим часом рада Євросоюзу ухвалила остаточне рішення з надання права на безвізові поїздки в ЄС для громадян України. У студії намагаються розібратися, хто диктує умови українському президентові і скільки ще Євросоюз буде закривати очі на те, що відбувається в Україні», - сказано на сайті.

Сам Кирило Климчук зазначив, що відстоював позицію України.

Особливо цікаво було спостерігати за суперечкою Климчука з одіозним депутатом Державної Думи РФ Костянтином Затуліним.

Не слід забувати про фактичну колаборантку Олену Бондаренку (екс-нардеп "регіонал"), котра також учора на російському ТБ допомагала пропагандистам країни-агресора.

«Обожнюю ватникам напхати на їхній же території і дивитися, як вони киплять від злості! Це називається інформаційна війна і нікуди від цього не дітися.

А якщо робити вигляд, що її немає, то й України не буде. Саме вигравши цю війну три роки тому, вони без єдиного пострілу забрали Крим!

Це Ваня, трохи вищий рівень, потрібно це розуміти», - так Климчук коментує свою участь у передачі на каналі російського агітпропу.

Надалі оприлюднюємо відео даної передачі. При цьому зміст даної передачі слід уважно сприймати, оскільки дуже вправно здійснюється підміна понять та перекручуються факти.

 

 

 

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0